Baštecký okruh 2022, sjezd, 05.06.2022
Startovní listina
Informace jsou pouze orientační - pořadí se může dále upřesňovat.
Přihlášky
Konec první registrace: 03.06.2022 16:00
Prezentace: 03.06.2022 19:00
Prezentace: 03.06.2022 19:00
Kategorie
∑ | Kategorie | Čas 1 | Int.1 | Čas 2 | Int.2 | Seriál |
---|---|---|---|---|---|---|
3 | P5 - Ji | 00:00:00 | 0 | Český pohár | ||
2 | P5 - Jy | 00:00:00 | 0 | Český pohár | ||
6 | P5 - M | 00:00:00 | 0 | Český pohár | ||
3 | P5 - Ž | 00:00:00 | 0 | Český pohár | ||
5 | P5 - ŽM | 00:00:00 | 0 | Český pohár | ||
8 | P5 - ŽS | 00:00:00 | 0 | Český pohár |
St.č. | Posádka, závodníci | Klub | Čas1 | Čas2 | Přih. |
---|---|---|---|---|---|
P5 - Ji | |||||
0 | Randál Pošík Jaroslav, 2005 Průša Dominik, 2004 Průša Matěj, 2004 Takáč Petr, 2006 | KV Deli Lovosice | 00:00:00 | 02.06. | |
P5 - Jy | |||||
0 | Krindy Pindy Hellingerová Eliška, 2005 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Hellingerová Jana, 2004 Kršková Andrea, 2003 Poprachová Adéla, 2004 | 1.ČKVS | 00:00:00 | 02.06. | |
P5 - M | |||||
0 | International Dutka Roman, 1982 Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.Hron Josef, 1981 Lvovská Barbora, 1981 Vivčarykova Bohdana, 1983 | Klub vodáků Rajhrad | 00:00:00 | 03.06. | |
P5 - Ž | |||||
0 | Lovosičandy
, 0 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Černá Joachimsthalerova Lenka, 1983 Kocianová Monika, 1975 Pošíková Libuše, 1975 Suchomelová Marcela, 1977 | KV Deli Lovosice | 00:00:00 | 02.06. | |
P5 - ŽM | |||||
0 | Odvážné vaiany Králová Anna, 2012 Králová Marie, 2014 Skokanová Tereza, 2012 Vaňková Karla, 2012 Vaňková Petra, 2012 | KV Deli Lovosice | 00:00:00 | 02.06. | |
P5 - Ji | |||||
0 | Škorpióni Dunaj Stanislav, 2006 Grepl Tomáš, 2006 Kořínek Daniel, 2004 Rejzek Jakub, 2007 Trojan Jakub, 2006 | 1.ČKVS | 00:00:00 | 02.06. | |
P5 - Jy | |||||
0 | SANDBERSKÝ MIMOŇKY Čapková Barbora, 2006 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Novotná Anna, 2003 Novotná Pavla, 2007 Spalová Ladislava, 2004 Větrovská Veronika, 2005 | KLUB VODNÍCH SPORTŮ KOLÍN-SANDBERK, pobočný spolek SVoČR | 00:00:00 | 31.05. | |
P5 - M | |||||
0 | Lovci Kocian Dominik, 1998 Pavelka Vojta, 2002 Pošík Jan, 2003 Zalabák Martin, 2003 | KV Deli Lovosice | 00:00:00 | 02.06. | |
P5 - Ž | |||||
0 | Kokosy na vodě Drmotová Karolína, 2002 Hellingerová Kateřina, 1978 Chybová Monika, 1997 Koderová Jana, 1957 Lacenová Hana , 2003 | 1.ČKVS | 00:00:00 | 02.06. | |
P5 - ŽM | |||||
0 | JůHop Karpíšková Anna, 2011 Kernerová Anna, 2011 Kernerová Michaela, 2013 Shrbená Denisa, 2012 Stuchlíková Eliška, 2012 | 1.ČKVS | 00:00:00 | 02.06. | |
P5 - ŽS | |||||
0 | Rychlý pádla Hurych Tomáš, 2009 Chybová Anastázie, 2008 Karpíšek Vojtěch, 2008 Krbec Martin, 2009 Lisová Ema, 2008 | 1.ČKVS | 00:00:00 | 02.06. | |
P5 - Ji | |||||
0 | Zulul Baxant Patrik, 2006 Hruška Šimon, 2005 Marek Dominik, 2006 Pavlíček Roman, 2007 | KLUB VODÁKŮ Dobruška | 00:00:00 | 02.06. | |
P5 - M | |||||
0 | Nazdárci
Charvát Roman Michael, 2004 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Chyba Aleš, 1971 Koučický Tomáš, 1994 Trojan Jaroslav , 1974 | 1.ČKVS | 00:00:00 | 02.06. | |
P5 - ŽM | |||||
0 | Bouráci
Čihák Josef, 2011 Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.Kubásková Mariana, 2013 Kubásková Nikola, 2010 Kubíková Anna Marie, 2008 Slavíková Johana , 2013 | Neptun Řevnice | 00:00:00 | 01.06. | |
P5 - ŽS | |||||
0 | Rain Benda Štěpán, 2009 Kosek Daniel, 2008 Kosek Tomáš, 2010 Nahodilová Marie, 2009 Štembera Marek, 2009 | 1.ČKVS | 00:00:00 | 02.06. | |
P5 - M | |||||
0 | Piraně Dvořáček Tomáš, 2001 Heneš Josef, 1995 Heneš st. Josef, 1963 Kratochvíl Roman, 1995 Taraba Jan, 1995 | Klub vodáků Rajhrad | 00:00:00 | 01.06. | |
P5 - Ž | |||||
0 | 31. duben Koberová Kateřina, 2000 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Nešlehová Veronika, 2004 Nováková Tína, 2001 Vinšová Andrea, 2001 Vinšová Štěpánka, 2003 | TJ KVS Štětí, z.s. | 00:00:00 | 31.05. | |
P5 - ŽM | |||||
0 | Černý Perly Dutkova Kateřina , 2012 Dvořák Jan, 2012 Hronová Lucie , 2011 Sýkorová Linda, 2011 Ventrubová Klára , 2011 | Klub vodáků Rajhrad | 00:00:00 | 01.06. | |
P5 - ŽS | |||||
0 | DRSŇÁCI Čapková Petra, 2009 Kolář Lukáš, 2008 Kout Kryštof, 2008 Zima Jakub, 2008 | KLUB VODNÍCH SPORTŮ KOLÍN-SANDBERK, pobočný spolek SVoČR | 00:00:00 | 02.06. | |
P5 - M | |||||
0 | Líný Lemry Doležal Martin, 2003 Krkoška Ondřej, 1999 Müller Tomáš, 1999 Petřina Tadeáš, 2000 | VS Náchod | 00:00:00 | 01.06. | |
P5 - ŽM | |||||
0 | Amazonky z Plzně Komzáková Anděla, 2012 Komzáková Magdalena, 2014 Komzáková Rozálie, 2014 Komzáková Viktorie, 2012 Sujová Barbora, 2012 | KV Čochtan Plzeň p.s. | 00:00:00 | 31.05. | |
P5 - ŽS | |||||
0 | Bílí Draci Dutková Viktorie, 2010 Lvovská Justina, 2011 Sedlák Matyáš , 2009 Sýkorová Linda, 2011 Vajdík Dominik, 2009 | Klub vodáků Rajhrad | 00:00:00 | 01.06. | |
P5 - M | |||||
0 | Toi Toi Červinka Jan, 1984 Jandáčková Alžběta, 2000 Kárník Josef, 1989 Petřina Michal, 1989 | VS Náchod | 00:00:00 | 01.06. | |
P5 - ŽS | |||||
0 | Fialky Hrbatová Natalie, 2009 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Kotoulová Klára , 2009 Novotný Lukáš, 2010 Pavelková Aneta, 2007 Ventrubová Tereza , 2008 | Klub vodáků Rajhrad | 00:00:00 | 01.06. | |
0 | Satani Javůrková Adéla, 2009 Kupka Vojtěch, 2011 Pavlíčková Tereza , 2010 Šprinc Michal, 2011 | KLUB VODÁKŮ Dobruška | 00:00:00 | 01.06. | |
0 | Sardinky Čisár Samuel, 2010 Khandlová Kateřina, 2009 Krkošková Diana, 2012 Müller Jakub, 2010 | VS Náchod | 00:00:00 | 01.06. | |
0 | TUČŇÁCI
Málek Ondřej, 2007 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Málková Kristýna, 2010 Nedecký Lukáš, 2008 Sýkorová Barbora, 2012 Sýkorová Karolína, 2010 | KLUB VODNÍCH SPORTŮ KOLÍN-SANDBERK, pobočný spolek SVoČR | 00:00:00 | 31.05. |