Lipno sobota - sjezd R4, 20.08.2022
Startovní listina
Informace jsou pouze orientační - pořadí se může dále upřesňovat.
Přihlášky
Konec první registrace: 20.08.2022 23:59
Prezentace: 20.08.2022 09:30
Prezentace: 20.08.2022 09:30
Kategorie
∑ | Kategorie | Čas 1 | Int.1 | Čas 2 | Int.2 | Seriál |
---|---|---|---|---|---|---|
3 | R4 - U19M | 10:30:00 | 60 | Český pohár, Evropský pohár | ||
2 | R4 - U23M | 10:33:00 | 60 | Český pohár, Evropský pohár | ||
1 | R4 - U23Ž | 10:35:00 | 60 | Český pohár, Evropský pohár | ||
5 | R4 - Ž | 10:36:00 | 60 | Český pohár, Evropský pohár | ||
1 | R4 - U19Ž | 10:41:00 | 60 | Český pohár, Evropský pohár | ||
14 | R4 - M | 11:00:00 | 60 | Český pohár, Evropský pohár | ||
1 | R4 - MŽ | 12:04:00 | 60 | Český pohár, Evropský pohár | ||
4 | R4 - MM | 13:00:00 | 60 | Český pohár, Evropský pohár |
St.č. | Posádka, závodníci | Klub | Čas1 | Čas2 | Přih. |
---|---|---|---|---|---|
R4 - U19M | |||||
1 | TR HROM Beier Alva, 2005 Němec Radek, 2004 Šťastný Matěj, 2005 Veselý Ondřej, 2004 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 10:30:00 | 15.08. | |
2 | Krysáci YES R4 Braun Michal, 2005 Cundrlová Anička, 2005 Raděj Alexandr, 2006 Vyroubal Adam , 2006 | Raft team Jeseník, z.s. | 10:31:00 | 08.08. | |
3 | LET-CI Letohrad Fajt Tomáš, 2006 Jakeš Jakub, 2007 Škarupa Šimon, 2006 Znamenáček Tomáš, 2006 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 10:32:00 | 09.08. | |
R4 - U23M | |||||
4 | RK Troja Junioři Moravec Jakub, 1999 Müller Aleš, 2002 Ruffer Matěj, 1999 Urban Daniel, 2001 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 10:33:00 | 14.08. | |
5 | Youngster YES R4 Drastich Pavel, 2002 Raděj Tomáš, 2002 Ručka Vítězslav, 2002 Vyroubal Jakub, 2002 | Raft team Jeseník, z.s. | 10:34:00 | 08.08. | |
R4 - U23Ž | |||||
6 | Pampelišky YES R4 Bodnárová Natálie , 2001 Danišová Terezie, 2001 Konečná Ester, 2003 Ručková Adéla, 2004 | Raft team Jeseník, z.s. | 10:35:00 | 08.08. | |
R4 - Ž | |||||
7 | Jiskra HB Bartoňová Štěpánka, 1997 Horová Klára, 1998 Koclířová Adéla, 1998 Tomečková Kateřina, 1979 | Jiskra Havlíčkův Brod | 10:36:00 | 16.08. | |
8 | Kočičky Letohrad Halašková Petra, 1974 Mrázová Renata, 1975 Mrůzková Strnadová Michaela, 1979 Stonová Štěpánka, 1975 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 10:37:00 | 10.08. | |
9 | RC juniorky HANACE Bayerová Markéta, 2000 Huňková Nikola, 1998 Kučerová Veronika, 1999 Zemanová Nika, 1999 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 10:38:00 | 16.08. | |
10 | Bohouš & Spitfire Beránková Barbora, 1992 Hajzlerová Petra, 1982 Irain Lernerová Terezie, 1984 Šuttová Zita, 1978 | KV Viking | 10:39:00 | 06.08. | |
11 | RK Troja – Čoromoro Bauerová Lenka, 1984 Kašparová Anna, 1985 Kocmanová Karolina, 1983 Martinková Blanka, 1994 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 10:40:00 | 03.08. | |
R4 - U19Ž | |||||
12 | RK Troja Juniorky Bundová Simona, 2004 Hrdličková Sára, 2003 Machutová Iva, 2003 Znamenáčková Kristýna, 2003 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 10:41:00 | 14.08. | |
R4 - M | |||||
13 | Raft Team Schwaben Augsburg
Kargl Tobias , 0 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Laugwitz Laurenz , 0 Simanowski Rainer , 0 Wöhrl Ludwig , 0 | Neregistrované posádky | 11:00:00 | 12.08. | |
14 | Italy 1 Nesprávný počet členů posádky. | Neregistrované posádky | 11:01:00 | 11.08. | |
15 | AKV Raft-Team Germany
Dorner Robert, 1994 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Knorz Jochen, 1983 Schütze Michael, 0 Strauß Franz, 0 | Neregistrované posádky | 11:02:00 | 15.08. | |
16 | Japan raft team
Akira Nakano, 0 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Ando Shogo, 0 Keita Yagisawa, 0 Koizumi Satoshi, 0 | Neregistrované posádky | 11:03:00 | 12.08. | |
17 | Kluci z jihu Čáp Richard, 1981 Janů Petr, 1987 Saiko Tomáš, 1986 Trescher Jan , 1988 | Neregistrované posádky | 11:04:00 | 17.08. | |
18 | Ježek Team Benhák Jiří, 1956 Krechler Miroslav, 1952 Šimánek Robert, 1973 Tomek Petr, 1968 | RSKO Jihlava | 11:05:00 | 10.08. | |
19 | RK Troja Medřický Ludvík, 1992 Proks Jakub, 1984 Sehnal Štěpán, 1985 Tomek Lukáš, 1987 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 11:06:00 | 14.08. | |
20 | TR HIKO Daněk Aleš, 1979 Havlíček Jan, 1982 Šťastný Jan, 1970 Veselý Petr, 1976 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 11:07:00 | 09.08. | |
21 | LET-GUN Letohrad M Marek Jan, 1998 Moravec Jakub, 1999 Pecháček Filip, 1996 Šlesingr Michael, 2000 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 11:08:00 | 09.08. | |
22 | Raft klub Hodonín Blanář Jindřich, 1993 Chrenka Vojtěch, 1991 Martinka Antonín, 1993 Martinka Tomáš, 1993 | Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR | 11:09:00 | 14.08. | |
23 | MB Team Irain st. Jiří, 1955 Kysela František, 1980 Lerner Luděk, 1960 Procházka Martin, 1978 | KV Viking | 11:10:00 | 07.08. | |
24 | Kaplice A Boček Zdeněk, 1975 Pešta Jan, 1981 Putzer Pavel, 1967 Veber Jan, 1971 | SK Kaplice | 11:11:00 | 15.08. | |
25 | TRZUBR Jelínek Filip, 1996 Kabrhel Václav, 1983 Kristek Václav, 1996 Lisický David, 1981 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 11:12:00 | 15.08. | |
26 | PRSI Team Mladá Boleslav Irain Jiří, 1981 Šantora Jan, 1983 Švadlena Václav, 1985 Znamenáček Milan, 1971 | KV Viking | 11:13:00 | 02.08. | |
R4 - MŽ | |||||
27 | Kočičky Letohrad Halašková Petra, 1974 Mrázová Renata, 1975 Mrůzková Strnadová Michaela, 1979 Stonová Štěpánka, 1975 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 12:04:00 | 15.08. | |
R4 - MM | |||||
28 | JEŽEK TEAM OLDIES Benhák Jiří, 1956 Krechler Miroslav, 1952 Šimánek Robert, 1973 Tomek Petr, 1968 | RSKO Jihlava | 13:00:00 | 10.08. | |
29 | TR MASTERS A Hajský Stanislav, 1969 Hric Michal, 1973 Pospíšil Jaroslav, 1973 Šťastný Jan, 1970 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 13:01:00 | 15.08. | |
30 | MB Team Irain st. Jiří, 1955 Kysela František, 1980 Lerner Luděk, 1960 Procházka Martin, 1978 | KV Viking | 13:02:00 | 07.08. | |
31 | PRSI veterán Irain Jiří, 1981 Kolátor Michal, 1977 Slanina Vladimír, 1969 Znamenáček Milan, 1971 | KV Viking | 13:03:00 | 02.08. |