Vrbné sobota - slalom R4, 10.09.2022
Startovní listina
Informace jsou pouze orientační - pořadí se může dále upřesňovat.
Přihlášky
Konec první registrace: 06.09.2022 23:59
Prezentace: 10.09.2022 10:20
Prezentace: 10.09.2022 10:20
Kategorie
∑ | Kategorie | Čas 1 | Int.1 | Čas 2 | Int.2 | Seriál |
---|---|---|---|---|---|---|
16 | R4 - M | 10:00:00 | 90 | 10:45:00 | 90 | Český pohár |
5 | R4 - Ž | 10:24:00 | 90 | 11:09:00 | 90 | Český pohár |
3 | R4 - U19M | 12:30:00 | 90 | 13:15:00 | 90 | Český pohár |
2 | R4 - U19Ž | 12:34:30 | 90 | 13:19:30 | 90 | Český pohár |
3 | R4 - U23Ž | 12:37:30 | 90 | 13:22:30 | 90 | Český pohár |
2 | R4 - U23M | 12:42:00 | 90 | 13:27:00 | 90 | Český pohár |
5 | R4 - MM | 12:45:00 | 90 | 13:30:00 | 90 | Český pohár |
1 | R4 - MŽ | 12:52:30 | 90 | 13:37:30 | 90 | Český pohár |
11 | R4 - Mix | 14:00:00 | 90 | 14:30:00 | 90 | Mistrovství republiky |
7 | R2 - Ž | 15:30:00 | 90 | 00:00:00 | 0 | Baraka Cup |
12 | R2 - M | 15:40:30 | 90 | 00:00:00 | 0 | Baraka Cup |
8 | R2 - Mix | 15:58:30 | 90 | 00:00:00 | 0 | Baraka Cup |
St.č. | Posádka, závodníci | Klub | Čas1 | Čas2 | Přih. |
---|---|---|---|---|---|
R4 - M | |||||
1 | Blembáci na Vodě Karlovy Vary
Duch Eduard, 1986 Jacoš Pavel, 1988 Kubát Jiří, 1988 Kubátová Hana, 2000 | Neregistrované posádky | 10:00:00 | 10:45:00 | 06.09. |
2 | RK Fortuna BA Nesprávný počet členů posádky. | Neregistrované posádky | 10:01:30 | 10:46:30 | 07.09. |
3 | RK Letohrad Fajt Tomáš, 2006 Hrabáček Daniel, 2007 Jakeš Jakub, 2007 Škarupa Šimon, 2006 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 10:03:00 | 10:48:00 | 06.09. |
4 | AC Rohozec HANACE
Cuc Michal, 1977 Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.Suchánek Daniel, 1993 Šálek Martin, 1999 Švagr Rostislav, 2000 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 10:04:30 | 10:49:30 | 07.09. |
5 | Kappa Hájek Filip, 1968 Myslivec Jan, 1991 Otruba Lukáš, 1964 Růžička Václav, 1975 | Vodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s. | 10:06:00 | 10:51:00 | 05.09. |
6 | YES band Cundrla Jaroslav, 1978 Ježek Ondřej, 2001 Pěček Dominik, 2002 Ručka Vítězslav, 2002 | Raft team Jeseník, z.s. | 10:07:30 | 10:52:30 | 02.09. |
7 | Ježek Team Benhák Jiří, 1956 Krechler Miroslav, 1952 Šimánek Robert, 1973 Tomek Petr, 1968 | RSKO Jihlava | 10:09:00 | 10:54:00 | 28.08. |
8 | HRT BisBis Krejčí Jindřich, 1971 Svačina Pavel, 1973 Svačina Petr, 1973 Vávra Jan, 1976 | RK Stan | 10:10:30 | 10:55:30 | 05.08. |
9 | LET-GUN Letohrad M Marek Jan, 1998 Moravec Jakub, 1999 Müller Aleš, 2002 Šlesingr Michael, 2000 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 10:12:00 | 10:57:00 | 09.08. |
10 | Kaplice A Boček Zdeněk, 1975 Pešta Jan, 1981 Putzer Pavel, 1967 Putzer Petr, 1966 | SK Kaplice | 10:13:30 | 10:58:30 | 05.09. |
11 | Raft klub Hodonín Chrenka Vojtěch, 1991 Jelínek Filip, 1996 Martinka Antonín, 1993 Martinka Tomáš, 1993 | Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR | 10:15:00 | 11:00:00 | 14.08. |
12 | RK Troja Medřický Ludvík, 1992 Proks Jakub, 1984 Sehnal Štěpán, 1985 Tomek Lukáš, 1987 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 10:16:30 | 11:01:30 | 14.08. |
13 | TR HIKO Daněk Aleš, 1979 Havlíček Jan, 1982 Pinkava Ondřej, 1977 Šťastný Jan, 1970 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 10:18:00 | 11:03:00 | 29.08. |
14 | TRZUBR Hric Michal, 1973 Kabrhel Václav, 1983 Kristek Václav, 1996 Pospíšil Jaroslav, 1973 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 10:19:30 | 11:04:30 | 06.09. |
15 | PRSI Team Mladá Boleslav Irain Jiří, 1981 Peška Libor, 1987 Švadlena Václav, 1985 Znamenáček Milan, 1971 | KV Viking | 10:21:00 | 11:06:00 | 09.08. |
98 | MB Team Irain Lernerová Terezie, 1984 Irain st. Jiří, 1955 Kolátor Michal, 1977 Lerner Luděk, 1960 | KV Viking | 10:22:30 | 11:07:30 | 10.09. |
R4 - Ž | |||||
16 | SUN sport Raft Team
Dugasová Lujza, 0 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Hoferová Sabina, 1992 Kebísková Monika, 0 Lappyová Kristína, 1993 | Neregistrované posádky | 10:24:00 | 11:09:00 | 05.09. |
17 | Pampiliše Danišová Terezie, 2001 Konečná Ester, 2003 Ručková Adéla, 2004 Šulcová Kateřina, 2001 | Raft team Jeseník, z.s. | 10:25:30 | 11:10:30 | 02.09. |
18 | RC juniorky HANACE Huňková Nikola, 1998 Kučerová Veronika, 1999 Paloudová Karolína, 2000 Zemanová Nika, 1999 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 10:27:00 | 11:12:00 | 06.09. |
19 | Bohouš & Spitfire Beránková Barbora, 1992 Hajzlerová Petra, 1982 Pospíšilová Jitka, 1989 Šuttová Zita, 1978 | KV Viking | 10:28:30 | 11:13:30 | 06.08. |
20 | RK Troja – Čoromoro Bauerová Lenka, 1984 Kašparová Anna, 1985 Kocmanová Karolina, 1983 Mulačová Marta, 1986 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 10:30:00 | 11:15:00 | 03.09. |
R4 - U19M | |||||
22 | LETboys Letohrad B Doleček Michal, 2010 Lýko Jakub, 2009 Palán Šimon, 2008 Stejskalová Johana, 2009 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 12:30:00 | 13:15:00 | 10.09. |
23 | Krysáci YES R4 Cundrlová Anička, 2005 Raděj Alexandr, 2006 Ručková Adéla, 2004 Vyroubal Adam , 2006 | Raft team Jeseník, z.s. | 12:31:30 | 13:16:30 | 02.09. |
24 | LET-CI Letohrad Fajt Tomáš, 2006 Jakeš Jakub, 2007 Škarupa Šimon, 2006 Znamenáček Tomáš, 2006 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 12:33:00 | 13:18:00 | 09.08. |
R4 - U19Ž | |||||
26 | KV Viking Vodoměrky Dlesková Kamila, 2010 Lencová Natálie, 2009 Samšiňáková Barbora, 2010 Zetová Zuzana, 2008 | KV Viking | 12:34:30 | 13:19:30 | 19.08. |
27 | LSGirls Letohrad Bárnetová Žofie , 2008 Čadová Anežka, 2006 Pomikálková Daniela, 2007 Stejskalová Johana, 2009 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 12:36:00 | 13:21:00 | 08.09. |
R4 - U23Ž | |||||
28 | Slovak Junior Rafters Nesprávný počet členů posádky. | Neregistrované posádky | 12:37:30 | 13:22:30 | 07.09. |
29 | RC juniorky HANACE Kučerová Veronika, 1999 Smetánková Klára, 2000 Zemanová Nika, 1999 Znamenáčková Kristýna, 2003 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 12:39:00 | 13:24:00 | 06.09. |
30 | Pampelišky YES R4 Danišová Terezie, 2001 Konečná Ester, 2003 Ručková Adéla, 2004 Šulcová Kateřina, 2001 | Raft team Jeseník, z.s. | 12:40:30 | 13:25:30 | 02.09. |
R4 - U23M | |||||
31 | LET-GUN Letohrad Fajt Tomáš, 2006 Jakeš Jakub, 2007 Škarupa Šimon, 2006 Šlesingr Michael, 2000 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 12:42:00 | 13:27:00 | 21.08. |
32 | Youngster YES R4 Drastich Pavel, 2002 Raděj Tomáš, 2002 Ručka Vítězslav, 2002 Vyroubal Jakub, 2002 | Raft team Jeseník, z.s. | 12:43:30 | 13:28:30 | 02.09. |
R4 - MM | |||||
21 | TR MASTERS A Daněk Aleš, 1979 Hric Michal, 1973 Pospíšil Jaroslav, 1973 Šťastný Jan, 1970 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 12:45:00 | 13:30:00 | 09.09. |
33 | JEŽEK TEAM OLDIES Benhák Jiří, 1956 Krechler Miroslav, 1952 Šimánek Robert, 1973 Tomek Petr, 1968 | RSKO Jihlava | 12:46:30 | 13:31:30 | 28.08. |
34 | MB Team Irain Jiří, 1981 Irain st. Jiří, 1955 Kolátor Michal, 1977 Lerner Luděk, 1960 | KV Viking | 12:48:00 | 13:33:00 | 29.08. |
35 | HRT BisBis Masters Hájek Martin, 1964 Svačina Pavel, 1973 Svačina Petr, 1973 Vávra Jan, 1976 | RK Stan | 12:49:30 | 13:34:30 | 05.08. |
36 | Kaplice A veterán Boček Zdeněk, 1975 Pešta Jan, 1981 Putzer Pavel, 1967 Putzer Petr, 1966 | SK Kaplice | 12:51:00 | 13:36:00 | 05.09. |
R4 - MŽ | |||||
37 | Mistral Tatran Ladies Nesprávný počet členů posádky. | Neregistrované posádky | 12:52:30 | 13:37:30 | 07.09. |
R4 - Mix | |||||
38 | Jezevčí množírna HANACE Kučerová Veronika, 1999 Paloudová Karolína, 2000 Suchánek Daniel, 1993 Švadlena Václav, 1985 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 14:00:00 | 14:30:00 | 07.09. |
39 | RK Troja Rumola Fingrová Zdeňka, 1985 Kocmanová Karolina, 1983 Sehnal Štěpán, 1985 Tomek Lukáš, 1987 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 14:01:30 | 14:31:30 | 05.09. |
40 | RK Troja Vichr z Hor B Kašparová Anna, 1985 Moravec Jakub, 1999 Mulačová Marta, 1986 Proks Jakub, 1984 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 14:03:00 | 14:33:00 | 09.09. |
41 | RK Troja GinTonic B Bauerová Lenka, 1984 Beránková Barbora, 1992 Medřický Ludvík, 1992 Pexa Jakub, 1994 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 14:04:30 | 14:34:30 | 09.09. |
42 | Formace želva Danišová Terezie, 2001 Raděj Tomáš, 2002 Ručka Vítězslav, 2002 Šulcová Kateřina, 2001 | Raft team Jeseník, z.s. | 14:06:00 | 14:36:00 | 02.09. |
43 | Bohouš a jeho PRŠI Hajzlerová Petra, 1982 Irain Jiří, 1981 Irain Lernerová Terezie, 1984 Peška Libor, 1987 | KV Viking | 14:07:30 | 14:37:30 | 09.08. |
44 | Vysmáté princezny Huňková Nikola, 1998 Marek Jan, 1998 Müller Aleš, 2002 Zemanová Nika, 1999 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 14:09:00 | 14:39:00 | 06.09. |
45 | YES selection Cundrlová Anička, 2005 Ježek Ondřej, 2001 Konečná Ester, 2003 Pěček Dominik, 2002 | Raft team Jeseník, z.s. | 14:10:30 | 14:40:30 | 07.09. |
46 | SpitKap Boček Zdeněk, 1975 Pešta Jan, 1981 Pospíšilová Jitka, 1989 Šuttová Zita, 1978 | SK VLTAVA | 14:12:00 | 14:42:00 | 07.09. |
80 | RK Šestka Smetánková Klára, 2000 Znamenáček Milan, 1971 Znamenáček Tomáš, 2006 Znamenáčková Kristýna, 2003 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 14:13:30 | 14:43:30 | 09.09. |
81 | SUN sport Raft Team HANACE
Kebísková Monika, 0 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.Lappyová Kristína, 1993 Šálek Martin, 1999 Švagr Rostislav, 2000 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 14:15:00 | 14:45:00 | 09.09. |
R2 - Ž | |||||
47 | RK Troja Čóro Kašparová Anna, 1985 Mulačová Marta, 1986 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 15:30:00 | 00:00:00 | 06.09. |
48 | Hurikan Konečná Ester, 2003 Ručková Adéla, 2004 | Raft team Jeseník, z.s. | 15:31:30 | 00:00:00 | 02.09. |
49 | Lišky Danišová Terezie, 2001 Šulcová Kateřina, 2001 | Raft team Jeseník, z.s. | 15:33:00 | 00:00:00 | 02.09. |
50 | RK Troja Móro Bauerová Lenka, 1984 Kocmanová Karolina, 1983 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 15:34:30 | 00:00:00 | 06.09. |
51 | SUN sport Raft Team A
Kebísková Monika, 0 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Lappyová Kristína, 1993 | Neregistrované posádky | 15:36:00 | 00:00:00 | 09.09. |
100 | Slovak Junior Rafters
Solovicová Petra, 0 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Trsťanová Nina, 0 | Neregistrované posádky | 15:37:30 | 00:00:00 | 09.09. |
53 | SUN sport Raft Team B
Dugasová Lujza, 0 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Hoferová Sabina, 1992 | Neregistrované posádky | 15:39:00 | 00:00:00 | 09.09. |
R2 - M | |||||
99 | Cvakači Marek Jan, 1998 Müller Aleš, 2002 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 15:40:30 | 00:00:00 | 09.09. |
54 | Kappa Myslivec Jan, 1991 Otruba Lukáš, 1964 | Vodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s. | 15:42:00 | 00:00:00 | 05.09. |
55 | Team HANACE plán A Šálek Martin, 1999 Švagr Rostislav, 2000 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 15:43:30 | 00:00:00 | 09.09. |
56 | Yes blues Cundrla Jaroslav, 1978 Pěček Dominik, 2002 | Raft team Jeseník, z.s. | 15:45:00 | 00:00:00 | 07.09. |
57 | HANACE rafters
Cuc Michal, 1977 Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.Peška Libor, 1987 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 15:46:30 | 00:00:00 | 05.09. |
59 | Yes A Ježek Ondřej, 2001 Raděj Tomáš, 2002 | Raft team Jeseník, z.s. | 15:48:00 | 00:00:00 | 02.09. |
60 | RK Troja USK B Medřický Ludvík, 1992 Pexa Jakub, 1994 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 15:49:30 | 00:00:00 | 09.09. |
61 | RK Troja Sehnal Štěpán, 1985 Tomek Lukáš, 1987 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 15:51:00 | 00:00:00 | 06.09. |
62 | Štětináč a Dlouhé Bidlo Škarupa Šimon, 2006 Šlesingr Michael, 2000 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 15:52:30 | 00:00:00 | 31.08. |
63 | Born to be wild Fajt Tomáš, 2006 Jakeš Jakub, 2007 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 15:54:00 | 00:00:00 | 21.08. |
64 | RK Šestka Znamenáček Milan, 1971 Znamenáček Tomáš, 2006 | RK Šestka | 15:55:30 | 00:00:00 | 06.09. |
65 | Kaplice - divočáci Boček Zdeněk, 1975 Putzer Pavel, 1967 | SK Kaplice | 15:57:00 | 00:00:00 | 15.08. |
R2 - Mix | |||||
58 | KV Vlčáci HANACE Paloudová Karolína, 2000 Švadlena Václav, 1985 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 15:58:30 | 00:00:00 | 09.09. |
66 | Iryán - Iryánová Irain Jiří, 1981 Někteří závodníci nesplňují věkový limit.Irainová Veronika, 2015 | KV Viking | 16:00:00 | 00:00:00 | 10.08. |
67 | Team HANACE plán B Kučerová Veronika, 1999 Suchánek Daniel, 1993 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 16:01:30 | 00:00:00 | 09.09. |
68 | JežTerka Danišová Terezie, 2001 Ježek Ondřej, 2001 | Raft team Jeseník, z.s. | 16:03:00 | 00:00:00 | 02.09. |
69 | TryskoKrysy Cundrlová Anička, 2005 Raděj Alexandr, 2006 | Raft team Jeseník, z.s. | 16:04:30 | 00:00:00 | 02.09. |
70 | TomCat Raděj Tomáš, 2002 Šulcová Kateřina, 2001 | Raft team Jeseník, z.s. | 16:06:00 | 00:00:00 | 02.09. |
71 | RK Šestka Fajt Tomáš, 2006 Znamenáčková Kristýna, 2003 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 16:07:30 | 00:00:00 | 09.09. |
72 | VS Tábor Boček Zdeněk, 1975 Pospíšilová Jitka, 1989 | SK VLTAVA | 16:09:00 | 00:00:00 | 20.08. |