Týmy, posádky

Zkratka Název Kategorie Klub
AC Rafting Team RohozecR4 - MOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
GER1AKV Germany 1R2 - MNeregistrované posádky
GER2AKV Germany 2R2 - MNeregistrované posádky
GER3AKV Germany 3R2 - MNeregistrované posádky
GER4AKV Germany 4R2 - MNeregistrované posádky
Bestie Team TrojaR6 - MVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
BTBWBorn to be wildR2 - MVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Čechie ČejeticeČechie ČejeticeR2 - MKV Viking
SVKDenisove dievčatáR4 - MNeregistrované posádky
Desperados BAR4 - MNeregistrované posádky
F4R4 - MNeregistrované posádky
F4F4R4 - MNeregistrované posádky
Fortuna KolínR4 - MSK Fortuna Kolín, z.s.
Fortuna KolínR4 - MSK Fortuna Kolín, z.s.
NLForward MotionR4 - MNeregistrované posádky
GERGERR4 - MNeregistrované posádky
GERGERR6 - MNeregistrované posádky
GERGERR6 - MNeregistrované posádky
Hájos JuniorHájos JuniorR4 - MNeregistrované posádky
HR R4HANACE raftersR4 - MOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
HR R6HANACE raftersR6 - MOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
HR BHANACE rafters BR4 - MOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
HANACE rafters eLR2 - MOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
HANACE rafters LR4 - MOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
HastrmanHastrmanR4 - MKlub Hastrman Karlovy Vary- spolek
GBR6HPPCC RaftingR6 - MNeregistrované posádky
HRTHRT BisBisR4 - MRK Stan
INTERInternational RajhradR4 - MKlub vodáků Rajhrad
JPNR4Japan raft teamR4 - MNeregistrované posádky
JPNR6Japan raft teamR6 - MNeregistrované posádky
Ježek T.Ježek TeamR4 - MRSKO Jihlava
JT II.Ježek Team IIR4 - MRSKO Jihlava
Jiskra HBJiskra HBR4 - MJiskra Havlíčkův Brod
Jiskra HBJiskra HBR6 - MJiskra Havlíčkův Brod
Jiskra HB BJiskra HB BR4 - MJiskra Havlíčkův Brod
Jiskra HB CJiskra HB CR4 - MJiskra Havlíčkův Brod
Kaplice - divočáciKaplice - divočáciR2 - MSK Kaplice
Kaplice AKaplice AR4 - MSK Kaplice
KappaR4 - MVodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s.
KAPPAKAPPAR4 - MVodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s.
KTMRNKatamaránR4 - MKV Katamarán PK
KOKAR2 - MVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
LGLMLET-GUN Letohrad MR6 - MVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
LGLMLET-GUN Letohrad MR4 - MVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
LETGUN Letohrad M - sprintR4 - MNeregistrované posádky
Letka LetohradLETka MR4 - MVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Lhoťáci TepláciLhoťáci TepláciR2 - MKV Viking
MTManager teamR4 - MRK Stan
MasZnamMastersR4 - MNeregistrované posádky
MB TeamMB TeamR4 - MKV Viking
MbacMBACR4 - MKV Viking
Michal a DavidMichal a DavidR2 - MJiskra Havlíčkův Brod
Michal a MichalMichal a MichalR2 - MJiskra Havlíčkův Brod
NápadNápadR2 - MNeregistrované posádky
Nediskvalifikovattelní II.R2 - MVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
PfuPfuR6 - MNeregistrované posádky
SVKPfuR4 - MNeregistrované posádky
PiraněPiraně RajhradR4 - MKlub vodáků Rajhrad
POLTPolpur TurnovR4 - MTělovýchovná jednota Turnov, z.s.
Pozdní sběrR6 - MVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
PRSI TeamPRSI Team Mladá BoleslavR4 - MKV Viking
PRSI TeamPRSI Team Mladá BoleslavR6 - MKV Viking
Raft klub HodonínRaft klub HodonínR4 - MVodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR
RKH2Raft klub Hodonín II.R4 - MVodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR
GER1Raft Team AKV GermanyR6 - MNeregistrované posádky
GER1Raft Team AKV Germany 1R4 - MNeregistrované posádky
GER2Raft Team AKV Germany 2.R4 - MNeregistrované posádky
RK Fortuna (SVK)RK Fortuna (SVK)R4 - MNeregistrované posádky
RK Fortuna BAR4 - MNeregistrované posádky
RK HodonínR2 - MVodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR
RK HodonínR2 - MVodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR
RK HodonínR2 - MVodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR
RK HodonínR6 - MVodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR
RKHRK HodonínR2 - MVodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR
RK Hodonín - BRK Hodonín - BR4 - MVodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR
RKGLRK LetohradR4 - MVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
RK ŠestkaR4 - MRK Šestka
RK ŠestkaR2 - MRK Šestka
RK TrojaR2 - MVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK TrojaR4 - MVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja 2R4 - MVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja JuniořiR4 - MVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
skautiR4 - MRK Stan
Slovak junior raftersR4 - MNeregistrované posádky
Slovak Juniors RaftersSlovak Juniors RaftersR2 - MNeregistrované posádky
SOGGLE from GermanySMAZAT - SOGGLE from GermanyR4 - MNeregistrované posádky
SOGGLE from GermanySMAZAT 1 - SOGGLE from GermanyR4 - MNeregistrované posádky
SOGGLE from GermanySMAZAT 2 - SOGGLE from GermanyR4 - MNeregistrované posádky
SOGGLE from GermanySMAZAT 4 - SOGGLE from GermanyR6 - MNeregistrované posádky
SOGGLE from GermanySMAZAT 5 - SOGGLE from GermanyR6 - MNeregistrované posádky
SOGGLE from GermanySMAZAT 6 - SOGGLE from GermanyR6 - MNeregistrované posádky
SOGGLE from GermanySMAZAT 7 - SOGGLE from GermanyR6 - MNeregistrované posádky
SOGGLE from GermanySMAZAT 8 - SOGGLE from GermanyR6 - MNeregistrované posádky
ITAR4SOGGLE from GermanyR4 - MNeregistrované posádky
ITAR6SOGGLE from GermanyR6 - MNeregistrované posádky
ŠevciŠevciR2 - MJiskra Havlíčkův Brod
ŠrAvrŠroubek a VroubekR2 - MRK Stan
TRBANTR BaňosR4 - MVodácký klub, p.s SVoČR
TRHIKOTR HIKOR4 - MVodácký klub, p.s SVoČR
TRHIKO6TR HIKOR6 - MVodácký klub, p.s SVoČR
TR Hrom 1TR Hrom 1R2 - MNeregistrované posádky
TR Hrom 2TR Hrom 2R2 - MNeregistrované posádky
TRZUBTR ZUBRR6 - MVodácký klub, p.s SVoČR
TragédTragédR4 - MKlub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.
TRTTritonR4 - MRK Triton V1
TRTTritonR4 - MRK Triton V1
TRTTritonR4 - MRK Triton V1
TRITONTRITON BR4 - MRK Triton V1
TRT CTriton CR4 - MRK Triton V1
TRITON CTRITON CR4 - MRK Triton V1
TRTTriton DMR4 - MRK Triton V1
TRTE MuTriton DMR4 - MRK Triton V1
TRT MuTriton EMR4 - MRK Triton V1
TRT MuTriton EMR4 - MRK Triton V1
TRT MuTriton EMR4 - MRK Triton V1
TRT Mu1Triton EMR4 - MRK Triton V1
TRTTriton MR4 - MRK Triton V1
TRTTriton MR4 - MRK Triton V1
TRTTriton MR4 - MRK Triton V1
r2trTRITON TrnávkaR2 - MRK Triton V1
TRTTriton VR4 - MRK Triton V1
TRZUBTRZUBRR4 - MVodácký klub, p.s SVoČR
TunelTeam - RAFT Division CTunelTeam - RAFT Division CR4 - MNeregistrované posádky
TuT22TunelTeam22R4 - MNeregistrované posádky
ViKuJesViKuJesR2 - MRaft team Jeseník, z.s.
Yes AYes AR2 - MRaft team Jeseník, z.s.
Yes mužiYes mužiR4 - MRaft team Jeseník, z.s.
YES-meni 2YES-meni 2R4 - MRaft team Jeseník, z.s.
ZBZatím BR4 - MRK Stan
ZnamenáčciZnamenáčciR2 - MNeregistrované posádky
ÁdesÁdesR2 - ŽRaft team Jeseník, z.s.
Blond a blond+Blonďatá a blonďatějšíR2 - ŽJiskra Havlíčkův Brod
Bohouš & SpitfireBohouš & SpitfireR4 - ŽKV Viking
Bohouš & SpitfireBohouš & SpitfireR6 - ŽKV Viking
SVKČučoriedkyR2 - ŽNeregistrované posádky
Jiskra HBJiskra HBR4 - ŽJiskra Havlíčkův Brod
KočičkyKočičky LetohradR4 - ŽVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
KLBKočičky Letohrad BR4 - ŽVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Kočičky RK TrojaR6 - ŽVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
LiškyLiškyR2 - ŽRaft team Jeseník, z.s.
MB BohoušMB Bohouš a jeho partaR6 - ŽKV Viking
MB BohoušMB Bohouš a jeho partaR4 - ŽKV Viking
Mistral WomenMistral WomenR4 - ŽNeregistrované posádky
PampePampeR2 - ŽRaft team Jeseník, z.s.
Pozdní sběrR6 - ŽVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RC juniorkyRC juniorky HANACER4 - ŽOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
RC juniorkyRC juniorky HANACER6 - ŽOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
ČóromoroRK Troja – ČoromoroR4 - ŽVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja BaywatchR4 - ŽVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja ČóroR2 - ŽVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja Čoromoro 1R6 - ŽVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja MóroR2 - ŽVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja PolovičkyR4 - ŽVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja ŠelmyR4 - ŽVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja ženyR6 - ŽVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
SpitfireSpitfireR4 - ŽSK VLTAVA
SVKSUN sport Raft TeamR4 - ŽNeregistrované posádky
SVKSUN Sport raft teamR6 - ŽNeregistrované posádky
TR DAKS juniorkyR4 - ŽVodácký klub, p.s SVoČR
TR SENTR HODONÍN SeniorkyR4 - ŽVodácký klub, p.s SVoČR
TRKAŠATR KašaR4 - ŽVodácký klub, p.s SVoČR
TR OmegaTR OmegaR4 - ŽNeregistrované posádky
TROM2TR OMEGA 2R4 - ŽVodácký klub, p.s SVoČR
TROČóroTR Omega ČóroR6 - ŽVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
TR Omega TygříciR4 - ŽVodácký klub, p.s SVoČR
TROM6TR Omega TygříciR6 - ŽVodácký klub, p.s SVoČR
TR RAJ-LET HANACER4 - ŽOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
RKTRTrojský výběrR6 - ŽVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
CukrCukříci RajhradR4 - U19MKlub vodáků Rajhrad
Gang YES *Gang YES 2020R4 - U19MRaft team Jeseník, z.s.
JT MoravaJen tak :-) MoravaR4 - U19MKlub vodáků Rajhrad
JezCukrJezCukrR4 - U19MKlub vodáků Rajhrad
Jiskra HB juniořiJiskra HB juniořiR4 - U19MJiskra Havlíčkův Brod
Jiskra HB juniořiJiskra HB juniořiR6 - U19MJiskra Havlíčkův Brod
Krysáci YESKrysáci YESR6 - U19MRaft team Jeseník, z.s.
Krysáci YES-BKrysáci YES - BR6 - U19MRaft team Jeseník, z.s.
Krysáci YES *Krysáci YES *R4 - U19MRaft team Jeseník, z.s.
Krysáci YESKrysáci YES R4R4 - U19MRaft team Jeseník, z.s.
Krysáci YES *Krysáci YES R6R6 - U19MRaft team Jeseník, z.s.
Krysáci YES *Krysáci YES R6R6 - U19MRaft team Jeseník, z.s.
Krysáci YES U23Krysáci YES R6R6 - U19MRaft team Jeseník, z.s.
LETboys LetohradLETboys LetohradR4 - U19MVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
LETboys LetohradLETboys LetohradR6 - U19MVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
LET-CI LetohradLET-CI LetohradR6 - U19MVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
LET-CI LetohradLET-CI LetohradR4 - U19MVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
LovciLovciR4 - U19MKV Deli Lovosice
LSGirls+boysR4 - U19MVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
TitanicaLovciTitanic a LovciR6 - U19MKlub vodáků Rajhrad
TitanicTitanic RajhradR4 - U19MKlub vodáků Rajhrad
TJ ŠumperkTJ ŠumperkR4 - U19MNeregistrované posádky
TR HANACE juniorsR4 - U19MOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
TR HROMR4 - U19MVodácký klub, p.s SVoČR
TR HROMR6 - U19MVodácký klub, p.s SVoČR
YES Gang *YES Gang 2020R4 - U19MRaft team Jeseník, z.s.
YES Gang *YES Gang R4R4 - U19MRaft team Jeseník, z.s.
YES Gang R6YES Gang R6 *R6 - U19MRaft team Jeseník, z.s.
Youngster YES *Youngster YES R4R4 - U19MRaft team Jeseník, z.s.
Youngster YES R6Youngster YES R6 *R6 - U19MRaft team Jeseník, z.s.
ALEALE RajhradR4 - U19ŽKlub vodáků Rajhrad
JezinkyJezinky RajhradR4 - U19ŽKlub vodáků Rajhrad
LET-UŠKY LetohradLET-UŠKY LetohradR4 - U19ŽVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
LSGirls LetohradLSGirls LetohradR4 - U19ŽVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Pampelišky YES *Pampelišky YESR4 - U19ŽRaft team Jeseník, z.s.
RK Troja JuniorkyR4 - U19ŽVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja JuniorkyR6 - U19ŽVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
R6 - U23MVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
TRHjAC Rafting TeamR6 - U23MOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
ACRT BuaAC Rafting Team Hanace juniorsR4 - U23MOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
DVDDole v doleR2 - U23MVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Gang YESGang YESR4 - U23MRaft team Jeseník, z.s.
Jiskra HBJiskra HBR4 - U23MJiskra Havlíčkův Brod
LET-GUN LetohradLET-GUN LetohradR4 - U23MVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
LET-GUN LetohradLET-GUN LetohradR6 - U23MVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
LET-GUN Letohrad 2LET-GUN Letohrad 2R4 - U23MVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
RK Troja BenjamínciR4 - U23MVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja JuniořiR4 - U23MVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja JuniořiR6 - U23MVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RKTJ22RK Troja JuniořiR4 - U23MVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
SVKSlovak Junior RaftersR4 - U23MNeregistrované posádky
TR HANACE juniorsR4 - U23MOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
TRHANTRHANACER4 - U23MVodácký klub, p.s SVoČR
TRHAN6TRHANACER6 - U23MVodácký klub, p.s SVoČR
Youngster YESYoungster YES R4R4 - U23MRaft team Jeseník, z.s.
Youngster YESYoungster YES R6R6 - U23MRaft team Jeseník, z.s.
Hvězdná čtverkaHvězdná čtverkaR4 - U23ŽRaft team Jeseník, z.s.
Hvězdná čtverkaHvězdná čtverkaR4 - U23ŽRaft team Jeseník, z.s.
LET-UŠKY U23LET-UŠKY Letohrad U23R4 - U23ŽVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
LET-UŠKY Letohrad U23 sprintR4 - U23ŽNeregistrované posádky
Pampelišky YES 2020 R6Pampelišky YES 2020 R6R6 - U23ŽRaft team Jeseník, z.s.
Pampelišky YESPampelišky YES R4R4 - U23ŽRaft team Jeseník, z.s.
Pampelišky YES R4Pampelišky YES R4 *R4 - U23ŽRaft team Jeseník, z.s.
Pampelišky YesPampelišky YES R6R6 - U23ŽRaft team Jeseník, z.s.
Pampelišky YES U23 xPampelišky YES U23 xR4 - U23ŽRaft team Jeseník, z.s.
RC juniorkyRC juniorkyR6 - U23ŽOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
TR RAJ-LET HanaceRC juniorky HANACER4 - U23ŽOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
RK Troja ŠelmyR4 - U23ŽVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
SedmikráskySedmikráskyR4 - U23ŽRaft team Jeseník, z.s.
SVKSlovak Junior RaftersR4 - U23ŽNeregistrované posádky
TR DAKS juniorkyR4 - U23ŽVodácký klub, p.s SVoČR
TR KašaR4 - U23ŽVodácký klub, p.s SVoČR
TR KašaR4 - U23ŽVodácký klub, p.s SVoČR
BUL1BUL1R4 - MMNeregistrované posádky
BUL2BUL2R4 - MMNeregistrované posádky
HRT-MHájos Racing Team MastersR6 - MMRK Stan
HRT MastersHRT BisBis MastersR4 - MMRK Stan
JEŽEK+KAPLICEJEŽEK t.+KAPLICER6 - MMRSKO Jihlava
JEŽEK OLDIESJEŽEK TEAM OLDIESR4 - MMRSKO Jihlava
JTO II.JEŽEK TEAM OLDIES IIR4 - MMRSKO Jihlava
Kaplice A veteránKaplice A veteránR4 - MMSK Kaplice
KTMRN VETKatamarán VETR4 - MMKV Katamarán PK
Kočičky veterániKočičky veterániR4 - MMVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
MTVManager team veteránR4 - MMRK Stan
MB TeamMB TeamR4 - MMKV Viking
MB vet.MB veteránR6 - MMKV Viking
PRSI vet.PRSI veteránR4 - MMKV Viking
TRBANTR BaňosR4 - MMVodácký klub, p.s SVoČR
TRMASTR MASTERS AR6 - MMVodácký klub, p.s SVoČR
TRMASATR MASTERS AR4 - MMVodácký klub, p.s SVoČR
TragédTragédR4 - MMKlub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.
TRTE MuTriton ER4 - MMRK Triton V1
TRTE Ma1Triton E MastersR4 - MMRK Triton V1
TRTEVTriton EVR4 - MMRK Triton V1
Triton MxTriton MxR4 - MMRK Triton V1
TRTTriton MxR4 - MMRK Triton V1
TRTTriton VR4 - MMRK Triton V1
TRTTriton VR4 - MMRK Triton V1
TRTTriton VR4 - MMRK Triton V1
TRTTriton VR4 - MMRK Triton V1
TritonTriton V1R4 - MMRK Triton V1
TRTTriton XR4 - MMRK Triton V1
YES-meniYES-meni JeseníkR4 - MMRaft team Jeseník, z.s.
YES-meniYES-meni JeseníkR4 - MMRaft team Jeseník, z.s.
Zatím BVZatím B veteránR4 - MMRK Stan
ŽÍLAŽÍLAR4 - MMNeregistrované posádky
KočičkyKočičky LetohradR4 - MŽVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
KLBKočičky Letohrad BR4 - MŽVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Kočičky RK TrojaR6 - MŽVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
LovosičandyLovosičandyR4 - MŽKV Deli Lovosice
Mistral Tatran LadiesMistral Tatran LadiesR4 - MŽNeregistrované posádky
3xR4 - MixVodácký klub, p.s SVoČR
AjajAjajR2 - MixNeregistrované posádky
Bohouš a jeho PRŠIBohouš a jeho PRŠIR4 - MixKV Viking
Formace želvaFormace želvaR4 - MixRaft team Jeseník, z.s.
HANACE rafters MIXR4 - MixOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
Houmofis BrdyR2 - MixRK Stan
Iryán - IryánováIryán - IryánováR2 - MixKV Viking
JezCukrJezCukrR4 - MixKlub vodáků Rajhrad
JežTerkaJežTerkaR2 - MixRaft team Jeseník, z.s.
Jiskra HBJiskra HBR4 - MixNeregistrované posádky
Jiskra HBJiskra HBR4 - MixJiskra Havlíčkův Brod
KrysáciKrysáciR2 - MixNeregistrované posádky
LGLHLET-GUN Letohrad hlídka3xR4 - MixVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
MAZÁCIR2 - MixVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
MB mixMB mixR4 - MixKV Viking
MB mixMB mixR4 - MixKV Viking
Michal a MonikaMichal a MonikaR2 - MixJiskra Havlíčkův Brod
NDKNediskvalifikovatelníR2 - MixVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
NČZČNení čas ztrácet časR4 - MixVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
XXXLRK STAN Hlídka3xR4 - MixRK Stan
RK ŠestkaR4 - MixRK Šestka
RK ŠestkaR2 - MixRK Šestka
RK Troja3xR4 - MixVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja3xR4 - MixVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RKT G&TRK Troja GinTonicR4 - MixVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja MixR2 - MixVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RKT RKRK Troja RumolaR4 - MixVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja Rychlé špuntyR4 - MixVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RKT VichrRK Troja Vichr z horR4 - MixVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Slovak Juniors RaftersSlovak Juniors RaftersR4 - MixNeregistrované posádky
SVKSUN SportR2 - MixNeregistrované posádky
SUN Sport Raft TeamSUN Sport Raft TeamR4 - MixNeregistrované posádky
TomCatTomCatR2 - MixRaft team Jeseník, z.s.
TR 3xR43xR4 - MixVodácký klub, p.s SVoČR
TR 3xR4TR 3xR43xR4 - MixVodácký klub, p.s SVoČR
TR 3XR4TR 3XR43xR4 - MixVodácký klub, p.s SVoČR
TryskoKrysyTryskoKrysyR2 - MixRaft team Jeseník, z.s.
Viking MBViking Mladá Boleslav3xR4 - MixKV Viking
VodáciVodáciR2 - MixRaft team Jeseník, z.s.
VzlýciVzlýciR2 - MixNeregistrované posádky
Yes mix 2Yes mix 2R4 - MixRaft team Jeseník, z.s.
YesenikYeseník3xR4 - MixRaft team Jeseník, z.s.
P5 - ŽM1.ČKVS
AZPAmazonky z PlzněP5 - ŽMKV Čochtan Plzeň p.s.
BSPBárka se potápíP5 - ŽMRK Stan
BouráciP5 - ŽMNeptun Řevnice
CPP5Černý PerlyP5 - ŽMKlub vodáků Rajhrad
JůHopP5 - ŽM1.ČKVS
Odvážné vaianyP5 - ŽMKV Deli Lovosice
DRSŇÁCIDRSŇÁCIP5 - ŽSKLUB VODNÍCH SPORTŮ KOLÍN-SANDBERK
FIAP5FialkyP5 - ŽSKlub vodáků Rajhrad
RainP5 - ŽS1.ČKVS
Rychlý pádlaP5 - ŽS1.ČKVS
SardinkyP5 - ŽSVS Náchod
SataniP5 - ŽSKLUB VODÁKŮ Dobruška
TUČŇÁCITUČŇÁCIP5 - ŽSKLUB VODNÍCH SPORTŮ KOLÍN-SANDBERK
RandálP5 - JiKV Deli Lovosice
ŠkorpióniP5 - Ji1.ČKVS
Krindy PindyP5 - Jy1.ČKVS
MIMOŇKYSANDBERSKÝ MIMOŇKYP5 - JyKLUB VODNÍCH SPORTŮ KOLÍN-SANDBERK
INTP5InternationalP5 - MKlub vodáků Rajhrad
LovciP5 - MKV Deli Lovosice
NazdárciP5 - M1.ČKVS
NO TO ČEKEJ!NO TO ČEKEJ!P5 - MKLUB VODNÍCH SPORTŮ KOLÍN-SANDBERK
PIRP5PiraněP5 - MKlub vodáků Rajhrad
SmazattestP5 - MKV Deli Lovosice
Toi ToiP5 - MVS Náchod
Kokosy na voděP5 - Ž1.ČKVS
LovosičandyP5 - ŽKV Deli Lovosice