Týmy, posádky

Zkratka Název Kategorie Klub
skautiR4 - MužiRK Stan
Houmofis BrdyR2 - MixRK Stan
TR 3xR43xR4 - MixVodácký klub, p.s SVoČR
3xR4 - MixVodácký klub, p.s SVoČR
TR KašaR4 - U23ŽVodácký klub, p.s SVoČR
TR KašaR4 - U23ŽVodácký klub, p.s SVoČR
TR HROMR4 - U19MVodácký klub, p.s SVoČR
TR Omega TygříciR4 - ŽenyVodácký klub, p.s SVoČR
TR DAKS juniorkyR4 - ŽenyVodácký klub, p.s SVoČR
RK Troja MóroR2 - ŽenyVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja3xR4 - MixVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja3xR4 - MixVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
MAZÁCIR2 - MixVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
KOKAR2 - MužiVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Kočičky RK TrojaR6 - ŽenyVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Kočičky RK TrojaR6 - Vet-ŽVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja ČóroR2 - ŽenyVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja MixR2 - MixVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja ženyR6 - ŽenyVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Pozdní sběrR6 - ŽenyVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja JuniořiR6 - U23MVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
R6 - U23MVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja ŠelmyR4 - ŽenyVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja ŠelmyR4 - U23ŽVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
TR DAKS juniorkyR4 - U23ŽVodácký klub, p.s SVoČR
RK Troja 2R4 - MužiVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja BenjamínciR4 - U23MVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja Rychlé špuntyR4 - MixVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK TrojaR2 - MužiVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja JuniořiR4 - MužiVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Pozdní sběrR6 - MužiVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja Čoromoro 1R6 - ŽenyVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja BaywatchR4 - ŽenyVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK Troja JuniořiR4 - U23MVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK TrojaR4 - MužiVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Bestie Team TrojaR6 - MužiVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RK HodonínR2 - MužiVodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR
RK HodonínR2 - MužiVodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR
RK HodonínR2 - MužiVodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR
RK HodonínR6 - MužiVodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR
TR HANACE juniorsR4 - U19MOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
HANACE rafters MIXR4 - MixOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
TR HANACE juniorsR4 - U23MOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
AC Rafting Team RohozecR4 - MužiOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
HANACE rafters eLR2 - MužiOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
HANACE rafters LR4 - MužiOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
TR RAJ-LET HANACER4 - ŽenyOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
Fortuna KolínR4 - MužiSK Fortuna Kolín, z.s.
Fortuna KolínR4 - MužiSK Fortuna Kolín, z.s.
KappaR4 - MužiVodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s.
RK ŠestkaR4 - MixRK Šestka
RK ŠestkaR2 - MixRK Šestka
RK ŠestkaR2 - MužiRK Šestka
RK ŠestkaR4 - MužiRK Šestka
Nediskvalifikovattelní II.R2 - MužiVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Slovak junior raftersR4 - MužiNeregistrované posádky
F4R4 - MužiNeregistrované posádky
RK Fortuna BAR4 - MužiNeregistrované posádky
Desperados BAR4 - MužiNeregistrované posádky
LETGUN Letohrad M - sprintR4 - MužiNeregistrované posádky
LET-UŠKY Letohrad U23 sprintR4 - U23ŽNeregistrované posádky
ACRT BuaAC Rafting Team Hanace juniorsR4 - U23MOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
ÁdesÁdesR2 - ŽenyRaft team Jeseník, z.s.
AjajAjajR2 - MixNeregistrované posádky
Blond a blond+Blonďatá a blonďatějšíR2 - ŽenyJiskra Havlíčkův Brod
Bohouš a jeho PRŠIBohouš a jeho PRŠIR4 - MixKV Viking
Břéťa teamBřéťa teamR4 - ŽenySK VLTAVA
BTBWBorn to be wildR2 - MužiVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
BUL1BUL1R4 - Vet-MNeregistrované posádky
BUL2BUL2R4 - Vet-MNeregistrované posádky
CukrCukříci RajhradR4 - U19MKlub vodáků Rajhrad
Čechie ČejeticeČechie ČejeticeR2 - MužiKV Viking
ČóromoroRK Troja – ČoromoroR4 - ŽenyVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
DVDDole v doleR2 - U23MVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
F4F4R4 - MužiNeregistrované posádky
Formace želvaFormace želvaR4 - MixRaft team Jeseník, z.s.
Gang YESGang YESR4 - U23MRaft team Jeseník, z.s.
Gang YES *Gang YES 2020R4 - U19MRaft team Jeseník, z.s.
GBR6HPPCC RaftingR6 - MužiNeregistrované posádky
GERGERR4 - MužiNeregistrované posádky
GERGERR6 - MužiNeregistrované posádky
GERGERR6 - MužiNeregistrované posádky
GER1Raft Team AKV Germany 1R4 - MužiNeregistrované posádky
GER1Raft Team AKV GermanyR6 - MužiNeregistrované posádky
GER1AKV Germany 1R2 - MužiNeregistrované posádky
GER2AKV Germany 2R2 - MužiNeregistrované posádky
GER2Raft Team AKV Germany 2.R4 - MužiNeregistrované posádky
GER3AKV Germany 3R2 - MužiNeregistrované posádky
GER4AKV Germany 4R2 - MužiNeregistrované posádky
Hájos JuniorHájos JuniorR4 - MužiNeregistrované posádky
HastrmanHastrmanR4 - MužiKlub Hastrman Karlovy Vary- spolek
HR BHANACE rafters BR4 - MužiOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
HR R4HANACE raftersR4 - MužiOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
HR R6HANACE raftersR6 - MužiOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
HRTHRT BisBisR4 - MužiRK Stan
HRT MastersHRT BisBis MastersR4 - Vet-MRK Stan
HRT-MHájos Racing Team MastersR6 - Vet-MRK Stan
Hvězdná čtverkaHvězdná čtverkaR4 - U23ŽRaft team Jeseník, z.s.
Hvězdná čtverkaHvězdná čtverkaR4 - U23ŽRaft team Jeseník, z.s.
Iryán - IryánováIryán - IryánováR2 - MixKV Viking
ITAR4SOGGLE from GermanyR4 - MužiNeregistrované posádky
ITAR6SOGGLE from GermanyR6 - MužiNeregistrované posádky
JezinkyJezinky RajhradR4 - U19ŽKlub vodáků Rajhrad
JEŽEK OLDIESJEŽEK TEAM OLDIESR4 - Vet-MRSKO Jihlava
Ježek T.Ježek TeamR4 - MužiRSKO Jihlava
JEŽEK+KAPLICEJEŽEK t.+KAPLICER6 - Vet-MRSKO Jihlava
JežTerkaJežTerkaR2 - MixRaft team Jeseník, z.s.
Jiskra HBJiskra HBR4 - MixNeregistrované posádky
Jiskra HBJiskra HBR4 - MixJiskra Havlíčkův Brod
Jiskra HBJiskra HBR4 - MužiJiskra Havlíčkův Brod
Jiskra HBJiskra HBR4 - U23MJiskra Havlíčkův Brod
Jiskra HBJiskra HBR6 - MužiJiskra Havlíčkův Brod
Jiskra HB BJiskra HB BR4 - MužiJiskra Havlíčkův Brod
Jiskra HB CJiskra HB CR4 - MužiJiskra Havlíčkův Brod
Jiskra HB juniořiJiskra HB juniořiR4 - U19MJiskra Havlíčkův Brod
Jiskra HB juniořiJiskra HB juniořiR6 - U19MJiskra Havlíčkův Brod
JPNR4Japan raft teamR4 - MužiNeregistrované posádky
JPNR6Japan raft teamR6 - MužiNeregistrované posádky
JT MoravaJen tak :-) MoravaR4 - U19MKlub vodáků Rajhrad
Kaplice - divočáciKaplice - divočáciR2 - MužiSK Kaplice
Kaplice AKaplice AR4 - MužiSK Kaplice
Kaplice A veteránKaplice A veteránR4 - Vet-MSK Kaplice
KAPPAKAPPAR4 - MužiVodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s.
KLBKočičky Letohrad BR4 - ŽenyVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
KLBKočičky Letohrad BR4 - Vet-ŽVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
KočičkyKočičky LetohradR4 - ŽenyVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
KočičkyKočičky LetohradR4 - Vet-ŽVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Kočičky veterániKočičky veterániR4 - Vet-MVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
KrysáciKrysáciR2 - MixNeregistrované posádky
Krysáci YESKrysáci YESR6 - U19MRaft team Jeseník, z.s.
Krysáci YESKrysáci YESR4 - U19MRaft team Jeseník, z.s.
Krysáci YES *Krysáci YES R6R6 - U19MRaft team Jeseník, z.s.
Krysáci YES *Krysáci YES R6R6 - U19MRaft team Jeseník, z.s.
Krysáci YES U23Krysáci YES R6 *R6 - U23MRaft team Jeseník, z.s.
Krysáci YES-BKrysáci YES - BR6 - U19MRaft team Jeseník, z.s.
KTMRNKatamaránR4 - MužiKV Katamarán PK
KTMRN VETKatamarán VETR4 - Vet-MKV Katamarán PK
LET-CI LetohradLET-CI LetohradR4 - U19MVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
LET-GUN LetohradLET-GUN LetohradR4 - U23MVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
LET-GUN LetohradLET-GUN LetohradR6 - U23MVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
LET-GUN Letohrad 2LET-GUN Letohrad 2R4 - U23MVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
LET-UŠKY LetohradLET-UŠKY LetohradR4 - U19ŽVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
LET-UŠKY U23LET-UŠKY Letohrad U23R4 - U23ŽVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
LGLHLET-GUN Letohrad hlídka3xR4 - MixVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
LGLMLET-GUN Letohrad MR6 - MužiVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
LGLMLET-GUN Letohrad MR4 - MužiVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Lhoťáci TepláciLhoťáci TepláciR2 - MužiKV Viking
LiškyLiškyR2 - ŽenyRaft team Jeseník, z.s.
LovciLovciR4 - U19MKV Deli Lovosice
LovosičandyLovosičandyR4 - Vet-ŽKV Deli Lovosice
MasZnamMastersR4 - MužiNeregistrované posádky
MB BohoušMB Bohouš a jeho partaR4 - ŽenyKV Viking
MB BohoušMB Bohouš a jeho partaR6 - ŽenyKV Viking
MB mixMB mixR4 - MixKV Viking
MB mixMB mixR4 - MixKV Viking
MB TeamMB TeamR4 - MužiKV Viking
MB TeamMB TeamR4 - Vet-MKV Viking
MB vet.MB veteránR6 - Vet-MKV Viking
MbacMBACR4 - MužiKV Viking
Michal a DavidMichal a DavidR2 - MužiJiskra Havlíčkův Brod
Michal a MichalMichal a MichalR2 - MužiJiskra Havlíčkův Brod
Michal a MonikaMichal a MonikaR2 - MixJiskra Havlíčkův Brod
Mistral Tatran LadiesMistral Tatran LadiesR4 - Vet-ŽNeregistrované posádky
Mistral WomenMistral WomenR4 - ŽenyNeregistrované posádky
MTManager teamR4 - MužiRK Stan
MTVManager team veteránR4 - Vet-MRK Stan
NápadNápadR2 - MužiNeregistrované posádky
NČZČNení čas ztrácet časR4 - MixVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
NDKNediskvalifikovatelníR2 - MixVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
NLForward MotionR4 - MužiNeregistrované posádky
PampePampeR2 - ŽenyRaft team Jeseník, z.s.
Pampelišky YesPampelišky YES R6R6 - U23ŽRaft team Jeseník, z.s.
Pampelišky YES *Pampelišky YESR4 - U19ŽRaft team Jeseník, z.s.
Pampelišky YES 2020 R6Pampelišky YES 2020 R6R6 - U23ŽRaft team Jeseník, z.s.
Pampelišky YES R4Pampelišky YES R4R4 - U23ŽRaft team Jeseník, z.s.
Pampelišky YES U23 xPampelišky YES U23 xR4 - U23ŽRaft team Jeseník, z.s.
PfuPfuR6 - MužiNeregistrované posádky
PiraněPiraně RajhradR4 - MužiKlub vodáků Rajhrad
POLTPolpur TurnovR4 - MužiTělovýchovná jednota Turnov, z.s.
PRSI TeamPRSI Team Mladá BoleslavR4 - MužiKV Viking
PRSI TeamPRSI Team Mladá BoleslavR6 - MužiKV Viking
PRSI vet.PRSI veteránR4 - Vet-MKV Viking
r2trTRITON TrnávkaR2 - MužiRK Triton
Raft klub HodonínRaft klub HodonínR4 - MužiVodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR
RC juniorkyRC juniorky HANACER4 - ŽenyOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
RC juniorkyRC juniorkyR6 - U23ŽOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
RC juniorkyRC juniorkyR6 - ŽenyOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
RK Fortuna (SVK)RK Fortuna (SVK)R4 - MužiNeregistrované posádky
RK Hodonín - BRK Hodonín - BR4 - MužiVodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR
RKGLRK LetohradR4 - MužiVodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
RKHRK HodonínR2 - MužiVodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR
RKH2Raft klub Hodonín II.R4 - MužiVodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR
RKT G&TRK Troja GinTonicR4 - MixVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RKT RKRK Troja RumolaR4 - MixVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RKT VichrRK Troja Vichr z horR4 - MixVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
RKTRTrojský výběrR6 - ŽenyVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
SedmikráskySedmikráskyR4 - U23ŽRaft team Jeseník, z.s.
Slovak Juniors RaftersSlovak Juniors RaftersR4 - MixNeregistrované posádky
Slovak Juniors RaftersSlovak Juniors RaftersR2 - MužiNeregistrované posádky
SOGGLE from GermanySMAZAT - SOGGLE from GermanyR4 - MužiNeregistrované posádky
SOGGLE from GermanySMAZAT 1 - SOGGLE from GermanyR4 - MužiNeregistrované posádky
SOGGLE from GermanySMAZAT 2 - SOGGLE from GermanyR4 - MužiNeregistrované posádky
SOGGLE from GermanySMAZAT 4 - SOGGLE from GermanyR6 - MužiNeregistrované posádky
SOGGLE from GermanySMAZAT 5 - SOGGLE from GermanyR6 - MužiNeregistrované posádky
SOGGLE from GermanySMAZAT 6 - SOGGLE from GermanyR6 - MužiNeregistrované posádky
SOGGLE from GermanySMAZAT 7 - SOGGLE from GermanyR6 - MužiNeregistrované posádky
SOGGLE from GermanySMAZAT 8 - SOGGLE from GermanyR6 - MužiNeregistrované posádky
SUN Sport Raft TeamSUN Sport Raft TeamR4 - MixNeregistrované posádky
SVKSUN Sport raft teamR6 - ŽenyNeregistrované posádky
SVKPfuR4 - MužiNeregistrované posádky
SVKČučoriedkyR2 - ŽenyNeregistrované posádky
SVKSUN SportR2 - MixNeregistrované posádky
SVKDenisove dievčatáR4 - MužiNeregistrované posádky
SVKSlovak Junior RaftersR4 - U23ŽNeregistrované posádky
SVKSUN sport Raft TeamR4 - ŽenyNeregistrované posádky
SVKSlovak Junior RaftersR4 - U23MNeregistrované posádky
ŠevciŠevciR2 - MužiJiskra Havlíčkův Brod
ŠrAvrŠroubek a VroubekR2 - MužiRK Stan
TitanicTitanic RajhradR4 - U19MKlub vodáků Rajhrad
TitanicaLovciTitanic a LovciR6 - U19MKlub vodáků Rajhrad
TJ ŠumperkTJ ŠumperkR4 - U19MNeregistrované posádky
TomCatTomCatR2 - MixRaft team Jeseník, z.s.
TR 3xR4TR 3xR43xR4 - MixVodácký klub, p.s SVoČR
TR 3XR4TR 3XR43xR4 - MixVodácký klub, p.s SVoČR
TR Hrom 1TR Hrom 1R2 - MužiNeregistrované posádky
TR Hrom 2TR Hrom 2R2 - MužiNeregistrované posádky
TR OmegaTR OmegaR4 - ŽenyNeregistrované posádky
TR RAJ-LET HanaceRC juniorky HANACER4 - U23ŽOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
TR SENTR HODONÍN SeniorkyR4 - ŽenyVodácký klub, p.s SVoČR
TragédTragédR4 - MužiKlub vodních sportů Slavoj Vyšehrad
TragédTragédR4 - Vet-MKlub vodních sportů Slavoj Vyšehrad
TRBANTR BaňosR4 - MužiVodácký klub, p.s SVoČR
TRBANTR BaňosR4 - Vet-MVodácký klub, p.s SVoČR
TRHANTRHANACER4 - U23MVodácký klub, p.s SVoČR
TRHAN6TRHANACER6 - U23MVodácký klub, p.s SVoČR
TRHIKOTR HIKOR4 - MužiVodácký klub, p.s SVoČR
TRHIKO6TR HIKOR6 - MužiVodácký klub, p.s SVoČR
TRHjAC Rafting TeamR6 - U23MOUTDOOR CLUB HANACE z.s.
TritonTriton VxR4 - Vet-MRK Triton
TRITONTRITON BR4 - MužiRK Triton
TRITON CTRITON CR4 - MužiRK Triton
Triton MxTriton MxR4 - Vet-MRK Triton
TRKAŠATR KašaR4 - ŽenyVodácký klub, p.s SVoČR
TRMASTR MASTERS AR6 - Vet-MVodácký klub, p.s SVoČR
TRMASATR MASTERS AR4 - Vet-MVodácký klub, p.s SVoČR
TROČóroTR Omega ČóroR6 - ŽenyVodácký klub Raft klub Troja, z.s.
TROM2TR OMEGA 2R4 - ŽenyVodácký klub, p.s SVoČR
TROM6TR Omega TygříciR6 - ŽenyVodácký klub, p.s SVoČR
TRTTriton MxR4 - Vet-MRK Triton
TRTTriton DMR4 - MužiRK Triton
TRTTriton MR4 - MužiRK Triton
TRTTriton VR4 - MužiRK Triton
TRTTriton MR4 - MužiRK Triton
TRTTriton MR4 - MužiRK Triton
TRTTritonR4 - MužiRK Triton
TRTTritonR4 - MužiRK Triton
TRTTritonR4 - MužiRK Triton
TRTTriton VR4 - Vet-MRK Triton
TRTTriton VR4 - Vet-MRK Triton
TRTTriton VR4 - Vet-MRK Triton
TRTTriton VR4 - Vet-MRK Triton
TRTTriton XR4 - Vet-MRK Triton
TRT CTriton CR4 - MužiRK Triton
TRT MuTriton EMR4 - MužiRK Triton
TRT MuTriton EMR4 - MužiRK Triton
TRT MuTriton EMR4 - MužiRK Triton
TRT Mu1Triton EMR4 - MužiRK Triton
TRTE Ma1Triton E MastersR4 - Vet-MRK Triton
TRTE MuTriton ER4 - Vet-MRK Triton
TRTE MuTriton DMR4 - MužiRK Triton
TRTEVTriton EVR4 - Vet-MRK Triton
TryskoKrysyTryskoKrysyR2 - MixRaft team Jeseník, z.s.
TRZUBTR ZUBRR6 - MužiVodácký klub, p.s SVoČR
TRZUBTRZUBRR4 - MužiVodácký klub, p.s SVoČR
TunelTeam - RAFT Division CTunelTeam - RAFT Division CR4 - MužiNeregistrované posádky
Viking MBViking Mladá Boleslav3xR4 - MixKV Viking
ViKuJesViKuJesR2 - MužiRaft team Jeseník, z.s.
VodáciVodáciR2 - MixRaft team Jeseník, z.s.
VzlýciVzlýciR2 - MixNeregistrované posádky
XXXLRK STAN Hlídka3xR4 - MixRK Stan
Yes AYes AR2 - MužiRaft team Jeseník, z.s.
YES Gang *YES Gang 2020R4 - U19MRaft team Jeseník, z.s.
YES Gang *YES Gang R4R4 - U19MRaft team Jeseník, z.s.
YES Gang R6YES Gang R6 *R6 - U19MRaft team Jeseník, z.s.
Yes mix 2Yes mix 2R4 - MixRaft team Jeseník, z.s.
Yes mužiYes mužiR4 - MužiRaft team Jeseník, z.s.
YesenikYeseník3xR4 - MixRaft team Jeseník, z.s.
YES-meniYES-meni JeseníkR4 - Vet-MRaft team Jeseník, z.s.
YES-meniYES-meni JeseníkR4 - Vet-MRaft team Jeseník, z.s.
YES-meni 2YES-meni 2R4 - MužiRaft team Jeseník, z.s.
Youngster YESYoungster YES R4R4 - U23MRaft team Jeseník, z.s.
Youngster YESYoungster YES R6R6 - U23MRaft team Jeseník, z.s.
Youngster YES *Youngster YES R4R4 - U19MRaft team Jeseník, z.s.
Youngster YES R6Youngster YES R6 *R6 - U19MRaft team Jeseník, z.s.
Zatím BVZatím B veteránR4 - Vet-MRK Stan
ZBZatím BR4 - MužiRK Stan
ZnamenáčciZnamenáčciR2 - MužiNeregistrované posádky
ŽÍLAŽÍLAR4 - Vet-MNeregistrované posádky