Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
Kořínek Vilém17Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Krč Ladislav1Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Ruffer Matěj11Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Štercl Vítek33Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Urban Daniel0Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Kristek Václav1Vodácký klub, p.s SVoČR
Mikeš Marek1Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Moravec Jakub11Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Müller Aleš10Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Šorel Martin2Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Šotola Karel23Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Walter Jakub29Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
11.09.2022Vrbné neděle - sprint R4R4 - U23MRegistrace uzavřena.
10.09.2022Vrbné sobota - slalom R4R4 - U23MRegistrace uzavřena.
28.08.2022Troja - sprintR4 - U23MRegistrace uzavřena.
27.08.2022Troja - slalomR4 - U23MRegistrace uzavřena.
20.08.2022Lipno sobota - sjezd R4R4 - U23MRegistrace uzavřena.
19.06.2022Trnávka, sprintR4 - U23MRegistrace uzavřena.
18.06.2022Trnávka, slalomR4 - U23MRegistrace uzavřena.
12.06.2022Roudnice, sprintR4 - U23MRegistrace uzavřena.
11.06.2022Roudnice, slalomR4 - U23MRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, sprint ČPR4 - U23MRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, slalom ČPR4 - U23MRegistrace uzavřena.
07.05.2022Orlice, 3. ČP U19 + veřejný závodR4 - U23MRegistrace uzavřena.
30.04.2022Labe - sjezd, 4. ČP + MČR, sobotaR4 - U23MRegistrace uzavřena.
24.04.2022Kamenice - sjezd, 3. ČP, neděleR4 - U23MRegistrace uzavřena.
23.04.2022Kamenice - sjezd, 2. ČP, sobotaR4 - U23MRegistrace uzavřena.
26.03.2022SázavaR4 - U23M2713:39:0000:00:00Registrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - U23M2412:31:0000:00:00Registrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - slalomR4 - U23M2410:40:3011:10:30Registrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - sprintR4 - U23M2415:56:0016:21:00Registrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - U23M509:34:0000:00:00Registrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - U23M511:34:0000:00:00Registrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR4 - U23M3209:29:0010:14:00Registrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR4 - U23M3210:25:3011:10:30Registrace uzavřena.
20.06.2021České Vrbné, sprint/H2HR4 - U23M3210:07:0000:00:00Registrace uzavřena.
19.06.2021České Vrbné, slalomR4 - U23M3311:41:0012:22:30Registrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - U23M3110:01:0011:01:00Registrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - U23M3111:09:0011:49:00Registrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP slalomR4 - U23M1810:27:0011:15:00Registrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP sprintR4 - U23M1814:23:0015:08:00Registrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - U23MRegistrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - U23MRegistrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, slalomR4 - U23M2711:33:0012:33:00Registrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, sprintR4 - U23M2716:01:3017:01:30Registrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - U23M409:33:0000:00:00Registrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - U23M411:03:0000:00:00Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - U23M4114:01:3015:31:30Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - U23M4109:41:0010:36:00Registrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - U23M1813:17:0000:00:00Registrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - U23MRegistrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - U23M0Registrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - U23M4512:03:0012:48:00Registrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - U23M4516:39:0017:09:00Registrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - U23M4110:11:0011:16:00Registrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - U23M4111:28:3012:58:30Registrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - U23M1911:39:0000:00:00Registrace uzavřena.
23.06.2019Trnávka - Sprint EP, ČPR4 - U23M4310:01:0010:52:00Registrace uzavřena.
22.06.2019Trnávka - Slalom EP, ČPR4 - U23M4311:10:3011:57:00Registrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - U23M4410:34:0011:19:00Registrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - U23M4410:58:3011:48:30Registrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - U23MRegistrace uzavřena.
21.04.2019Kamenice - sjezd - neděleR4 - U23M2812:47:0011:17:00Registrace uzavřena.
20.04.2019Kamenice - sjezd - sobotaR4 - U23M2812:47:0011:17:00Registrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - U23M2611:36:0000:00:00Registrace uzavřena.
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - U23M411:40:0000:00:00Registrace uzavřena.