Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
Benhák Jiří32RSKO Jihlava
Doležal Marek5RSKO Jihlava
Doležal Vilém1RSKO Jihlava
Fuchs Martin0RSKO Jihlava
Hájek Martin0RK Stan
Karafiát Josef0RSKO Jihlava
Krechler Miroslav33RSKO Jihlava
Šimánek Robert28RSKO Jihlava
Tomek Petr33RSKO Jihlava
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - MRegistrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - MRegistrace uzavřena.
20.04.2019Kamenice - sjezd - sobotaR4 - M311:02:0009:32:00Registrace uzavřena.
21.04.2019Kamenice - sjezd - neděleR4 - M311:02:0009:32:00Registrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - MRegistrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - M1409:16:3010:07:30Registrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - M1409:11:0009:56:00Registrace uzavřena.
22.06.2019Trnávka - Slalom EP, ČPR4 - M1410:42:0011:28:30Registrace uzavřena.
23.06.2019Trnávka - Sprint EP, ČPR4 - M1409:39:0010:34:00Registrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - M4415:34:0000:00:00Registrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - M1410:48:0012:18:00Registrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - M1409:41:0010:46:00Registrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - M1709:55:3010:55:30Registrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - M1715:42:0016:12:00Registrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - MRegistrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - MRegistrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - MRegistrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - M1313:16:3014:46:30Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - M1309:11:0010:06:00Registrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - M3515:35:0000:00:00Registrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - MRegistrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, slalomR4 - M1209:46:3010:46:30Registrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, sprintR4 - M1215:38:1516:38:15Registrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - M710:07:3011:37:30Registrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - M713:05:0014:05:00Registrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP slalomR4 - M710:09:0010:57:00Registrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP sprintR4 - M714:06:0014:51:00Registrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - MRegistrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - MRegistrace uzavřena.
19.06.2021České Vrbné, slalomR4 - M410:04:3010:49:30Registrace uzavřena.
20.06.2021České Vrbné, sprint/H2HR4 - M409:33:0000:00:00Registrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR4 - M509:06:0009:45:00Registrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR4 - M509:02:0009:47:00Registrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - M1414:31:0000:00:00Registrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - M1410:31:0000:00:00Registrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - slalomR4 - M1209:45:0010:21:00Registrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - sprintR4 - M1215:08:0015:38:00Registrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - M1211:36:0000:00:00Registrace uzavřena.
01.01.2022TESTR4 - MRegistrace uzavřena.
26.03.2022SázavaR4 - M811:37:0000:00:00Registrace uzavřena.
23.04.2022Kamenice - sjezd, 2. ČP, sobotaR4 - M411:03:0000:00:00Registrace uzavřena.
24.04.2022Kamenice - sjezd, 3. ČP, neděleR4 - M409:33:0000:00:00Registrace uzavřena.
30.04.2022Labe - sjezd, 4. ČP + MČR, sobotaR4 - M2416:33:0000:00:00Registrace uzavřena.
07.05.2022Orlice, 3. ČP U19 + veřejný závodR4 - MRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, sprint ČPR4 - MRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, slalom ČPR4 - MRegistrace uzavřena.
11.06.2022Roudnice, slalomR4 - MRegistrace uzavřena.
12.06.2022Roudnice, sprintR4 - MRegistrace uzavřena.
18.06.2022Trnávka, slalomR4 - MRegistrace uzavřena.
19.06.2022Trnávka, sprintR4 - MRegistrace uzavřena.