Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
Bartoňová Štěpánka4Jiskra Havlíčkův Brod
  Doležal Petr6Jiskra Havlíčkův Brod
Fajt Tomáš2Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Koclířová Adéla0Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Švec Marek2Jiskra Havlíčkův Brod
Švec Vojtěch6Jiskra Havlíčkův Brod
Prokop Jan4Jiskra Havlíčkův Brod
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
11.09.2022Vrbné neděle - sprint R4R4 - U23MRegistrace uzavřena.
10.09.2022Vrbné sobota - slalom R4R4 - U23MRegistrace uzavřena.
28.08.2022Troja - sprintR4 - U23MRegistrace uzavřena.
27.08.2022Troja - slalomR4 - U23MRegistrace uzavřena.
20.08.2022Lipno sobota - sjezd R4R4 - U23MRegistrace uzavřena.
19.06.2022Trnávka, sprintR4 - U23MRegistrace uzavřena.
18.06.2022Trnávka, slalomR4 - U23MRegistrace uzavřena.
12.06.2022Roudnice, sprintR4 - U23MRegistrace uzavřena.
11.06.2022Roudnice, slalomR4 - U23MRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, sprint ČPR4 - U23MRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, slalom ČPR4 - U23MRegistrace uzavřena.
07.05.2022Orlice, 3. ČP U19 + veřejný závodR4 - U23MRegistrace uzavřena.
30.04.2022Labe - sjezd, 4. ČP + MČR, sobotaR4 - U23MRegistrace uzavřena.
24.04.2022Kamenice - sjezd, 3. ČP, neděleR4 - U23MRegistrace uzavřena.
23.04.2022Kamenice - sjezd, 2. ČP, sobotaR4 - U23MRegistrace uzavřena.
26.03.2022SázavaR4 - U23MRegistrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - U23MRegistrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - slalomR4 - U23MRegistrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - sprintR4 - U23MRegistrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - U23MRegistrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - U23MRegistrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR4 - U23MRegistrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR4 - U23MRegistrace uzavřena.
20.06.2021České Vrbné, sprint/H2HR4 - U23MRegistrace uzavřena.
19.06.2021České Vrbné, slalomR4 - U23MRegistrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - U23MRegistrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - U23MRegistrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP slalomR4 - U23MRegistrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP sprintR4 - U23MRegistrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - U23MRegistrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - U23MRegistrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, slalomR4 - U23M2611:31:3012:31:30Registrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, sprintR4 - U23M2616:00:4517:00:45Registrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - U23MRegistrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - U23MRegistrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - U23MRegistrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - U23MRegistrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - U23MRegistrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - U23MRegistrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - U23MRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - U23MRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - U23MRegistrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - U23M3910:09:0011:14:00Registrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - U23M3911:25:3012:55:30Registrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - U23M1811:38:0000:00:00Registrace uzavřena.
23.06.2019Trnávka - Sprint EP, ČPR4 - U23MRegistrace uzavřena.
22.06.2019Trnávka - Slalom EP, ČPR4 - U23MRegistrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - U23MRegistrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - U23MRegistrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - U23MRegistrace uzavřena.
21.04.2019Kamenice - sjezd - neděleR4 - U23MRegistrace uzavřena.
20.04.2019Kamenice - sjezd - sobotaR4 - U23MRegistrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - U23M2711:37:0000:00:00Registrace uzavřena.
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - U23MRegistrace uzavřena.