Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
Brožová Tereza1Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Čapáková Eliška6Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Fingrová Zdeňka15Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Pospíšilová Jitka4SK VLTAVA
  Silnicová Klára3Jiskra Havlíčkův Brod
Šuttová Zita4SK VLTAVA
Bartoňová Štěpánka12Jiskra Havlíčkův Brod
Koclířová Adéla12Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Tomečková Kateřina11Jiskra Havlíčkův Brod
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - ŽRegistrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - Ž1311:15:0000:00:00Registrace uzavřena.
20.04.2019Kamenice - sjezd - sobotaR4 - Ž2011:20:0009:50:00Registrace uzavřena.
21.04.2019Kamenice - sjezd - neděleR4 - Ž2011:20:0009:50:00Registrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - ŽRegistrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - Ž2809:40:3010:30:30Registrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - Ž2809:27:0010:12:00Registrace uzavřena.
22.06.2019Trnávka - Slalom EP, ČPR4 - Ž3311:03:0011:49:30Registrace uzavřena.
23.06.2019Trnávka - Sprint EP, ČPR4 - Ž3309:53:0010:47:00Registrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - Ž1211:32:0000:00:00Registrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - Ž2611:06:0012:36:00Registrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - Ž2609:54:0010:59:00Registrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - Ž2810:18:0011:18:00Registrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - Ž2815:54:4516:24:45Registrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - ŽRegistrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - ŽRegistrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - Ž1313:12:0000:00:00Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - Ž2513:37:3015:07:30Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - Ž2509:25:0010:20:00Registrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - Ž1011:09:0000:00:00Registrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - Ž1009:38:0000:00:00Registrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, slalomR4 - ŽRegistrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, sprintR4 - ŽRegistrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - ŽRegistrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - ŽRegistrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP slalomR4 - ŽRegistrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP sprintR4 - ŽRegistrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - ŽRegistrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - ŽRegistrace uzavřena.
19.06.2021České Vrbné, slalomR4 - ŽRegistrace uzavřena.
20.06.2021České Vrbné, sprint/H2HR4 - ŽRegistrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR4 - ŽRegistrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR4 - ŽRegistrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - ŽRegistrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - ŽRegistrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - slalomR4 - ŽRegistrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - sprintR4 - ŽRegistrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - ŽRegistrace uzavřena.
26.03.2022SázavaR4 - ŽRegistrace uzavřena.
23.04.2022Kamenice - sjezd, 2. ČP, sobotaR4 - ŽRegistrace uzavřena.
24.04.2022Kamenice - sjezd, 3. ČP, neděleR4 - ŽRegistrace uzavřena.
30.04.2022Labe - sjezd, 4. ČP + MČR, sobotaR4 - ŽRegistrace uzavřena.
07.05.2022Orlice, 3. ČP U19 + veřejný závodR4 - ŽRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, sprint ČPR4 - ŽRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, slalom ČPR4 - ŽRegistrace uzavřena.
11.06.2022Roudnice, slalomR4 - ŽRegistrace uzavřena.
12.06.2022Roudnice, sprintR4 - ŽRegistrace uzavřena.
18.06.2022Trnávka, slalomR4 - ŽRegistrace uzavřena.
19.06.2022Trnávka, sprintR4 - ŽRegistrace uzavřena.