Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
  Bayerová Markéta20OUTDOOR CLUB HANACE z.s.
  Horová Klára4Vodácký klub, p.s SVoČR
  Huňková Nikola18Vodácký klub, p.s SVoČR
  Kučerová Veronika15OUTDOOR CLUB HANACE z.s.
  Paloudová Karolína6OUTDOOR CLUB HANACE z.s.
  Zemanová Nika27Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
  Dimovová Vika2OUTDOOR CLUB HANACE z.s.
  Smetánková Klára16Vodácký klub, p.s SVoČR
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - U23Ž3111:41:0000:00:00Registrace uzavřena.
20.04.2019Kamenice - sjezd - sobotaR4 - U23Ž2511:25:0009:55:00Registrace uzavřena.
21.04.2019Kamenice - sjezd - neděleR4 - U23Ž2511:25:0009:55:00Registrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - U23Ž5011:07:3011:57:30Registrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - U23Ž5010:46:0011:31:00Registrace uzavřena.
22.06.2019Trnávka - Slalom EP, ČPR4 - U23Ž5111:15:0012:01:30Registrace uzavřena.
23.06.2019Trnávka - Sprint EP, ČPR4 - U23Ž5110:06:0010:55:00Registrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - U23Ž2611:46:0000:00:00Registrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - U23Ž4711:37:3013:07:30Registrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - U23Ž4710:18:0011:23:00Registrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - U23Ž2113:20:0000:00:00Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - U23Ž4514:07:3015:37:30Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - U23Ž4509:45:0010:40:00Registrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - U23Ž111:00:0000:00:00Registrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - U23Ž109:30:0000:00:00Registrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, slalomR4 - U23Ž3811:49:3012:49:30Registrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, sprintR4 - U23Ž3816:14:1517:14:15Registrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - U23Ž2410:33:0012:03:00Registrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - U23Ž2413:37:0014:37:00Registrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP slalomR4 - U23Ž3010:43:3011:31:30Registrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP sprintR4 - U23Ž3014:34:0015:19:00Registrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
19.06.2021České Vrbné, slalomR4 - U23Ž3511:45:3012:27:00Registrace uzavřena.
20.06.2021České Vrbné, sprint/H2HR4 - U23Ž3410:10:0000:00:00Registrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR4 - U23Ž3410:36:0011:21:00Registrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR4 - U23Ž3409:41:0010:26:00Registrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - slalomR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - sprintR4 - U23Ž2816:00:0016:25:00Registrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - U23Ž2812:35:0000:00:00Registrace uzavřena.