Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
Halašková Petra29Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Horová Klára6Vodácký klub, p.s SVoČR
Mrázová Renata28RK Stan
Mrůzková Strnadová Michaela20Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Panenková Alena25Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Sehnalová Marie0Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Stonová Štěpánka6Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Vandasová Lenka1Vodácký klub, p.s SVoČR
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - ŽRegistrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - ŽRegistrace uzavřena.
20.04.2019Kamenice - sjezd - sobotaR4 - Ž1911:19:0009:49:00Registrace uzavřena.
21.04.2019Kamenice - sjezd - neděleR4 - ŽRegistrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - ŽRegistrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - ŽRegistrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - ŽRegistrace uzavřena.
22.06.2019Trnávka - Slalom EP, ČPR4 - ŽRegistrace uzavřena.
23.06.2019Trnávka - Sprint EP, ČPR4 - ŽRegistrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - ŽRegistrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - Ž2411:03:0012:33:00Registrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - Ž2409:52:0010:57:00Registrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - Ž2610:15:0011:15:00Registrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - Ž2615:53:1516:23:15Registrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - ŽRegistrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - ŽRegistrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - Ž1513:14:0000:00:00Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - Ž2713:40:3015:10:30Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - Ž2709:27:0010:22:00Registrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - Ž1211:11:0000:00:00Registrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - Ž1209:40:0000:00:00Registrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, slalomR4 - ŽRegistrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, sprintR4 - ŽRegistrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - Ž1510:18:0011:48:00Registrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - Ž1513:21:0014:21:00Registrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP slalomR4 - ŽRegistrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP sprintR4 - ŽRegistrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - Ž2710:07:3010:47:30Registrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - Ž2709:54:0010:54:00Registrace uzavřena.
19.06.2021České Vrbné, slalomR4 - Ž1810:27:0011:12:00Registrace uzavřena.
20.06.2021České Vrbné, sprint/H2HR4 - Ž1809:47:0000:00:00Registrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR4 - Ž1709:24:0010:03:00Registrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR4 - Ž1709:15:0010:00:00Registrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - Ž1111:28:0000:00:00Registrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - Ž1109:40:0000:00:00Registrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - slalomR4 - Ž2009:57:0010:33:00Registrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - sprintR4 - Ž2015:16:0015:46:00Registrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - Ž2011:44:0000:00:00Registrace uzavřena.
26.03.2022SázavaR4 - ŽRegistrace uzavřena.
23.04.2022Kamenice - sjezd, 2. ČP, sobotaR4 - Ž1311:15:0000:00:00Registrace uzavřena.
24.04.2022Kamenice - sjezd, 3. ČP, neděleR4 - Ž1309:45:0000:00:00Registrace uzavřena.
30.04.2022Labe - sjezd, 4. ČP + MČR, sobotaR4 - Ž3516:44:0000:00:00Registrace uzavřena.
07.05.2022Orlice, 3. ČP U19 + veřejný závodR4 - ŽRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, sprint ČPR4 - ŽRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, slalom ČPR4 - ŽRegistrace uzavřena.
11.06.2022Roudnice, slalomR4 - Ž1809:55:3010:30:30Registrace uzavřena.
12.06.2022Roudnice, sprintR4 - ŽRegistrace uzavřena.
18.06.2022Trnávka, slalomR4 - Ž1513:22:3013:52:30Registrace uzavřena.
19.06.2022Trnávka, sprintR4 - Ž1510:16:0011:01:00Registrace uzavřena.