Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
Hendrych Tomáš9OUTDOOR CLUB HANACE z.s.
Nachtigal Richard13OUTDOOR CLUB HANACE z.s.
Paloudová Karolína2OUTDOOR CLUB HANACE z.s.
Skořepa Vojtěch31OUTDOOR CLUB HANACE z.s.
Švagr Rostislav12OUTDOOR CLUB HANACE z.s.
Jelínek Filip1OUTDOOR CLUB HANACE z.s.
Kořínek Vilém11Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Kristek Václav5Vodácký klub, p.s SVoČR
  Novotný Jan15Vodácký klub, p.s SVoČR
Příhoda Matouš6OUTDOOR CLUB HANACE z.s.
Šálek Martin7Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR
Šmoldas Michal19Vodácký klub, p.s SVoČR
Zapletal Vojtěch17OUTDOOR CLUB HANACE z.s.
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
11.09.2022Vrbné neděle - sprint R4R4 - U23MRegistrace uzavřena.
10.09.2022Vrbné sobota - slalom R4R4 - U23MRegistrace uzavřena.
28.08.2022Troja - sprintR4 - U23M5409:49:0010:49:00Registrace uzavřena.
27.08.2022Troja - slalomR4 - U23M5411:07:3012:07:30Registrace uzavřena.
20.08.2022Lipno sobota - sjezd R4R4 - U23MRegistrace uzavřena.
19.06.2022Trnávka, sprintR4 - U23MRegistrace uzavřena.
18.06.2022Trnávka, slalomR4 - U23MRegistrace uzavřena.
12.06.2022Roudnice, sprintR4 - U23MRegistrace uzavřena.
11.06.2022Roudnice, slalomR4 - U23MRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, sprint ČPR4 - U23MRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, slalom ČPR4 - U23MRegistrace uzavřena.
07.05.2022Orlice, 3. ČP U19 + veřejný závodR4 - U23MRegistrace uzavřena.
30.04.2022Labe - sjezd, 4. ČP + MČR, sobotaR4 - U23M1014:24:0000:00:00Registrace uzavřena.
24.04.2022Kamenice - sjezd, 3. ČP, neděleR4 - U23M2911:09:0000:00:00Registrace uzavřena.
23.04.2022Kamenice - sjezd, 2. ČP, sobotaR4 - U23M2912:41:0000:00:00Registrace uzavřena.
26.03.2022SázavaR4 - U23M2813:40:0000:00:00Registrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - U23M2512:32:0000:00:00Registrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - slalomR4 - U23M2510:42:0011:12:00Registrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - sprintR4 - U23M2515:57:0016:22:00Registrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - U23M609:35:0000:00:00Registrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - U23M611:35:0000:00:00Registrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR4 - U23M3309:30:0010:15:00Registrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR4 - U23M3310:27:0011:12:00Registrace uzavřena.
20.06.2021České Vrbné, sprint/H2HR4 - U23M3310:08:0000:00:00Registrace uzavřena.
19.06.2021České Vrbné, slalomR4 - U23M3411:42:3012:24:00Registrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - U23M3210:02:0011:02:00Registrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - U23M3211:10:3011:50:30Registrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP slalomR4 - U23M2010:30:0011:18:00Registrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP sprintR4 - U23M2014:25:0015:10:00Registrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - U23M2113:34:0014:34:00Registrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - U23M2110:28:3011:58:30Registrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, slalomR4 - U23M2911:36:0012:36:00Registrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, sprintR4 - U23M2916:03:0017:03:00Registrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - U23M509:34:0000:00:00Registrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - U23M511:04:0000:00:00Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - U23M4314:04:3015:34:30Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - U23M4309:43:0010:38:00Registrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - U23M2013:19:0000:00:00Registrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - U23MRegistrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - U23MRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - U23MRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - U23MRegistrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - U23M4310:13:0011:18:00Registrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - U23M4311:31:3013:01:30Registrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - U23M2011:40:0000:00:00Registrace uzavřena.
23.06.2019Trnávka - Sprint EP, ČPR4 - U23M4510:03:0010:54:00Registrace uzavřena.
22.06.2019Trnávka - Slalom EP, ČPR4 - U23M4511:13:3012:00:00Registrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - U23M4610:36:0011:21:00Registrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - U23M4611:01:3011:51:30Registrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - U23MRegistrace uzavřena.
21.04.2019Kamenice - sjezd - neděleR4 - U23M2712:46:0011:16:00Registrace uzavřena.
20.04.2019Kamenice - sjezd - sobotaR4 - U23M2712:46:0011:16:00Registrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - U23MRegistrace uzavřena.
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - U23MRegistrace uzavřena.