Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
Fajt Tomáš25Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Hrabáček Daniel9Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Jakeš Jakub24Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Škarupa Šimon22Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Znamenáček Tomáš5RK Šestka
  Kunt Martin2Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
  Marešová Zuzana1Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Müller Aleš11Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Šlesingr Michael2Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Švec Marek2Jiskra Havlíčkův Brod
  Venclová Vendula1Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
25.09.2022Čelákovice - sprintR4 - U19M
24.09.2022Čelákovice - slalomR4 - U19M
11.09.2022Vrbné neděle - sprint R4R4 - U19M2409:22:0010:22:00Registrace uzavřena.
10.09.2022Vrbné sobota - slalom R4R4 - U19M2412:33:0013:18:00Registrace uzavřena.
28.08.2022Troja - sprintR4 - U19M3309:26:0010:26:00Registrace uzavřena.
27.08.2022Troja - slalomR4 - U19M3310:33:0011:33:00Registrace uzavřena.
20.08.2022Lipno sobota - sjezd R4R4 - U19M310:32:0012:02:00Registrace uzavřena.
20.08.2022Lipno sobota - sjezd R4 II.R4 - U19M310:32:0012:02:00Registrace uzavřena.
12.06.2022Roudnice, sprintR4 - U19M2609:55:0010:55:00Registrace uzavřena.
11.06.2022Roudnice, slalomR4 - U19M2610:46:0011:16:00Registrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, sprint ČPR4 - U19M1500:00:0000:00:00Registrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, slalom ČPR4 - U19M1500:00:0000:00:00Registrace uzavřena.
07.05.2022Orlice, 3. ČP U19 + veřejný závodR4 - U19M6100:00:0000:00:00Registrace uzavřena.
30.04.2022Labe - sjezd, 4. ČP + MČR, sobotaR4 - U19M414:18:0000:00:00Registrace uzavřena.
26.03.2022SázavaR4 - U19M3813:50:0000:00:00Registrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - U19M5611:49:0000:00:00Registrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - U19M109:30:0000:00:00Registrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - U19M111:30:0000:00:00Registrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR4 - U19M2109:18:0010:03:00Registrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR4 - U19M2110:09:0010:54:00Registrace uzavřena.
20.06.2021České Vrbné, sprint/H2HR4 - U19M2810:02:0000:00:00Registrace uzavřena.
19.06.2021České Vrbné, slalomR4 - U19M2911:33:3012:15:00Registrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - U19M2109:48:0010:48:00Registrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprint - U19 II.R4 - U19M9512:04:0012:34:00Registrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalom - U19 II.R4 - U19M9513:36:0014:06:00Registrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - U19M2109:58:3010:38:30Registrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - U19MRegistrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - U19MRegistrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, slalomR4 - U19MRegistrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, sprintR4 - U19MRegistrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - U19MRegistrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - U19MRegistrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - U19MRegistrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - U19MRegistrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - U19MRegistrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - U19MRegistrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - U19MRegistrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP2, U19R4 - U19MRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - U19MRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - U19M0Registrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - U19MRegistrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - U19MRegistrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - U19MRegistrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint U19 - neděleR4 - U19MRegistrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - U19MRegistrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom U19 - sobotaR4 - U19MRegistrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - U19MRegistrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - U19M000:00:0000:00:00Registrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - U19MRegistrace uzavřena.
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - U19MRegistrace uzavřena.