Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
  Berka Štěpán2Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Moravec Jakub9Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Müller Aleš8Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Ruffer Matěj10Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Šlesingr Michael3Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Štercl Vítek12Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Urban Daniel3Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Bohatý Karel2Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Kořínek Vilém5Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Marek Jan6Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Mikeš Marek3Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Novotný Petr2Vodácký klub, p.s SVoČR
Šorel Martin3Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Šotola Karel5Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Walter Jakub8Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Zemanová Nika3Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
06.04.2019Sázava - sjezdR6 - U23MRegistrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR6 - U23M7213:45:0014:35:00Registrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR6 - U23M7212:24:0013:09:00Registrace uzavřena.
25.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R6 (neděle)R6 - U23MRegistrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR6 - U23MRegistrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR6 - U23MRegistrace uzavřena.
05.04.2020Morava, sjezd, neděleR6 - U23MRegistrace uzavřena.
19.04.2020SalzaR6 - U23MRegistrace uzavřena.
23.08.2020Troja - Slalom R6 - neděleR6 - U23M6109:37:3010:22:30Registrace uzavřena.
23.08.2020Troja - Sprint R6 - neděleR6 - U23M6111:45:0012:20:00Registrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R6 - U23M6015:00:0000:00:00Registrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR6 - U23M5914:40:3015:00:30Registrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR6 - U23M5912:57:0013:27:00Registrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR6 - U23M4813:28:3014:13:30Registrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR6 - U23M4811:11:0011:56:00Registrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR6 - U23M5415:08:0000:00:00Registrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR6 - U23M6815:01:0000:00:00Registrace uzavřena.
01.05.2022Labe - sjezd, MČR, neděleR6 - U23M5310:59:0000:00:00Registrace uzavřena.
11.06.2022Roudnice, slalomR6 - U23M5613:54:0014:24:00Registrace uzavřena.
12.06.2022Roudnice, sprintR6 - U23M5612:14:0012:59:00Registrace uzavřena.