Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
Bartoňová Štěpánka4Jiskra Havlíčkův Brod
Černý Michal4Jiskra Havlíčkův Brod
Hnulík Michal4Jiskra Havlíčkův Brod
Chrenka Vojtěch1Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR
Janošek Radek1Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR
Koclířová Adéla6Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Peška Libor2OUTDOOR CLUB HANACE z.s.
Prokop Jan7Jiskra Havlíčkův Brod
Švec Marek0Jiskra Havlíčkův Brod
Švec Vojtěch8Jiskra Havlíčkův Brod
  Doležal Petr8Jiskra Havlíčkův Brod
Tomečková Kateřina3Jiskra Havlíčkův Brod
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - MRegistrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - MRegistrace uzavřena.
20.04.2019Kamenice - sjezd - sobotaR4 - MRegistrace uzavřena.
21.04.2019Kamenice - sjezd - neděleR4 - MRegistrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - MRegistrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - MRegistrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - MRegistrace uzavřena.
22.06.2019Trnávka - Slalom EP, ČPR4 - M710:33:0011:19:30Registrace uzavřena.
23.06.2019Trnávka - Sprint EP, ČPR4 - M709:33:0010:28:00Registrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - MRegistrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - M410:33:0012:03:00Registrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - M409:32:0010:37:00Registrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - MRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - MRegistrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - MRegistrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - MRegistrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - MRegistrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - M613:06:0014:36:00Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - M609:05:0010:00:00Registrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - MRegistrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - MRegistrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, slalomR4 - M509:36:0010:36:00Registrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, sprintR4 - M515:33:0016:33:00Registrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - MRegistrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - MRegistrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP slalomR4 - MRegistrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP sprintR4 - MRegistrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - MRegistrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - MRegistrace uzavřena.
19.06.2021České Vrbné, slalomR4 - M210:01:3010:46:30Registrace uzavřena.
20.06.2021České Vrbné, sprint/H2HR4 - M209:31:0000:00:00Registrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR4 - MRegistrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR4 - MRegistrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - MRegistrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - MRegistrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - slalomR4 - MRegistrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - sprintR4 - MRegistrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - MRegistrace uzavřena.
01.01.2022TESTR4 - MRegistrace uzavřena.
26.03.2022SázavaR4 - MRegistrace uzavřena.
23.04.2022Kamenice - sjezd, 2. ČP, sobotaR4 - MRegistrace uzavřena.
24.04.2022Kamenice - sjezd, 3. ČP, neděleR4 - MRegistrace uzavřena.
30.04.2022Labe - sjezd, 4. ČP + MČR, sobotaR4 - MRegistrace uzavřena.
07.05.2022Orlice, 3. ČP U19 + veřejný závodR4 - MRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, sprint ČPR4 - MRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, slalom ČPR4 - MRegistrace uzavřena.
11.06.2022Roudnice, slalomR4 - M709:39:0010:14:00Registrace uzavřena.
12.06.2022Roudnice, sprintR4 - M709:36:0010:36:00Registrace uzavřena.
18.06.2022Trnávka, slalomR4 - MRegistrace uzavřena.
19.06.2022Trnávka, sprintR4 - MRegistrace uzavřena.