Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
Bayerová Markéta26OUTDOOR CLUB HANACE z.s.
Huňková Nikola26Vodácký klub, p.s SVoČR
Kučerová Veronika14OUTDOOR CLUB HANACE z.s.
Paloudová Karolína5OUTDOOR CLUB HANACE z.s.
Smetánková Klára11Vodácký klub, p.s SVoČR
Zemanová Nika24Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Znamenáčková Kristýna6RK Šestka
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - ŽRegistrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - ŽRegistrace uzavřena.
20.04.2019Kamenice - sjezd - sobotaR4 - ŽRegistrace uzavřena.
21.04.2019Kamenice - sjezd - neděleR4 - ŽRegistrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - ŽRegistrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - Ž2509:36:0010:26:00Registrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - Ž2509:24:0010:09:00Registrace uzavřena.
22.06.2019Trnávka - Slalom EP, ČPR4 - Ž3111:00:0011:46:30Registrace uzavřena.
23.06.2019Trnávka - Sprint EP, ČPR4 - Ž3109:51:0010:45:00Registrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - Ž1011:30:0000:00:00Registrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - ŽRegistrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - ŽRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - ŽRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - ŽRegistrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - ŽRegistrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - ŽRegistrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - Ž1213:11:0000:00:00Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - Ž2213:33:0015:03:00Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - Ž2209:22:0010:17:00Registrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - Ž1311:12:0000:00:00Registrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - Ž1309:41:0000:00:00Registrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, slalomR4 - Ž2410:06:0011:06:00Registrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, sprintR4 - Ž2415:48:0016:48:00Registrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - Ž1610:19:3011:49:30Registrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - Ž1613:22:0014:22:00Registrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP slalomR4 - Ž1710:22:3011:10:30Registrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP sprintR4 - Ž1714:15:0015:00:00Registrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - ŽRegistrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - ŽRegistrace uzavřena.
19.06.2021České Vrbné, slalomR4 - Ž1710:25:3011:10:30Registrace uzavřena.
20.06.2021České Vrbné, sprint/H2HR4 - Ž1709:46:0000:00:00Registrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR4 - Ž1409:19:3009:58:30Registrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR4 - Ž1409:12:0009:57:00Registrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - ŽRegistrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - ŽRegistrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - slalomR4 - ŽRegistrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - sprintR4 - ŽRegistrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - ŽRegistrace uzavřena.
26.03.2022SázavaR4 - Ž1711:46:0000:00:00Registrace uzavřena.
23.04.2022Kamenice - sjezd, 2. ČP, sobotaR4 - Ž1411:16:0000:00:00Registrace uzavřena.
24.04.2022Kamenice - sjezd, 3. ČP, neděleR4 - Ž1409:46:0000:00:00Registrace uzavřena.
30.04.2022Labe - sjezd, 4. ČP + MČR, sobotaR4 - Ž3616:45:0000:00:00Registrace uzavřena.
07.05.2022Orlice, 3. ČP U19 + veřejný závodR4 - ŽRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, sprint ČPR4 - ŽRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, slalom ČPR4 - ŽRegistrace uzavřena.
11.06.2022Roudnice, slalomR4 - Ž1909:57:0010:32:00Registrace uzavřena.
12.06.2022Roudnice, sprintR4 - Ž1909:48:0010:48:00Registrace uzavřena.
18.06.2022Trnávka, slalomR4 - Ž1613:24:0013:54:00Registrace uzavřena.
19.06.2022Trnávka, sprintR4 - Ž1610:17:0011:02:00Registrace uzavřena.