Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
  Berka Štěpán2Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Kořínek Vilém19Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Ruffer Matěj13Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Šotola Karel28Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Štercl Vítek27Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Walter Jakub26Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Bohatý Karel3Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Šorel Martin2Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - MRegistrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - MRegistrace uzavřena.
20.04.2019Kamenice - sjezd - sobotaR4 - MRegistrace uzavřena.
21.04.2019Kamenice - sjezd - neděleR4 - MRegistrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - MRegistrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - MRegistrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - MRegistrace uzavřena.
22.06.2019Trnávka - Slalom EP, ČPR4 - MRegistrace uzavřena.
23.06.2019Trnávka - Sprint EP, ČPR4 - MRegistrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - M4215:32:0000:00:00Registrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - M610:36:0012:06:00Registrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - M609:33:0010:38:00Registrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - M809:42:0010:42:00Registrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - M815:35:1516:05:15Registrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - MRegistrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - MRegistrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - MRegistrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - M813:09:0014:39:00Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - M809:06:0010:01:00Registrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - M3315:33:0000:00:00Registrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - M3310:35:0000:00:00Registrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, slalomR4 - M909:42:0010:42:00Registrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, sprintR4 - M915:36:0016:36:00Registrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - MRegistrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - MRegistrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP slalomR4 - M510:06:0010:54:00Registrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP sprintR4 - M514:04:0014:49:00Registrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - M1009:43:3010:23:30Registrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - M1009:39:0010:39:00Registrace uzavřena.
19.06.2021České Vrbné, slalomR4 - M510:06:0010:51:00Registrace uzavřena.
20.06.2021České Vrbné, sprint/H2HR4 - M509:34:0000:00:00Registrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR4 - M609:07:3009:46:30Registrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR4 - M609:03:0009:48:00Registrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - M1514:32:0000:00:00Registrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - M1510:32:0000:00:00Registrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - slalomR4 - M1309:46:3010:22:30Registrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - sprintR4 - M1315:09:0015:39:00Registrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - M1311:37:0000:00:00Registrace uzavřena.
01.01.2022TESTR4 - MRegistrace uzavřena.
26.03.2022SázavaR4 - M911:38:0000:00:00Registrace uzavřena.
23.04.2022Kamenice - sjezd, 2. ČP, sobotaR4 - M611:05:0000:00:00Registrace uzavřena.
24.04.2022Kamenice - sjezd, 3. ČP, neděleR4 - M609:35:0000:00:00Registrace uzavřena.
30.04.2022Labe - sjezd, 4. ČP + MČR, sobotaR4 - M2716:36:0000:00:00Registrace uzavřena.
07.05.2022Orlice, 3. ČP U19 + veřejný závodR4 - MRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, sprint ČPR4 - MRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, slalom ČPR4 - MRegistrace uzavřena.
11.06.2022Roudnice, slalomR4 - M409:36:0010:11:00Registrace uzavřena.
12.06.2022Roudnice, sprintR4 - M409:34:0010:34:00Registrace uzavřena.
18.06.2022Trnávka, slalomR4 - MRegistrace uzavřena.
19.06.2022Trnávka, sprintR4 - MRegistrace uzavřena.