Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
  Drnovská Kateřina0Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
  Marešová Zuzana3Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
  Škabrahová Vojtěška3Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
  Tihonová Tina3Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
  Venclová Vendula3Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
20.04.2019Kamenice - sjezd - sobotaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
21.04.2019Kamenice - sjezd - neděleR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
22.06.2019Trnávka - Slalom EP, ČPR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
23.06.2019Trnávka - Sprint EP, ČPR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - U23Ž4611:36:0013:06:00Registrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - U23Ž4610:17:0011:22:00Registrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - U23Ž4812:07:3012:52:30Registrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, slalomR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, sprintR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP slalomR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP sprintR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
19.06.2021České Vrbné, slalomR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
20.06.2021České Vrbné, sprint/H2HR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - slalomR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - sprintR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.