Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
  Blandová Tereza0Raft team Jeseník, z.s.
  Braun Michal18Raft team Jeseník, z.s.
  Cundrlová Anička20Raft team Jeseník, z.s.
  Raděj Alexandr20Raft team Jeseník, z.s.
  Ručková Adéla2Raft team Jeseník, z.s.
  Vyroubal Adam 20Raft team Jeseník, z.s.
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - U19MRegistrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - U19MRegistrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - U19MRegistrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - U19MRegistrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom U19 - sobotaR4 - U19MRegistrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint U19 - neděleR4 - U19MRegistrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - U19MRegistrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - U19MRegistrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - U19MRegistrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - U19MRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - U19MRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - U19MRegistrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - U19M0Registrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP2, U19R4 - U19M0Registrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - U19M0Registrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - U19MRegistrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - U19M2913:43:3015:13:30Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - U19M2909:29:0010:24:00Registrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - U19MRegistrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - U19MRegistrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, slalomR4 - U19M3211:40:3012:40:30Registrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, sprintR4 - U19M3216:06:4517:06:45Registrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - U19M1710:22:3011:52:30Registrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - U19M1713:30:0014:30:00Registrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalom - U19 II.R4 - U19M9613:37:3014:07:30Registrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - U19M2210:00:0010:40:00Registrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - U19M2209:49:0010:49:00Registrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprint - U19 II.R4 - U19M9612:05:0012:35:00Registrace uzavřena.
19.06.2021České Vrbné, slalomR4 - U19M3011:35:0012:16:30Registrace uzavřena.
20.06.2021České Vrbné, sprint/H2HR4 - U19M2910:03:0000:00:00Registrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR4 - U19M2210:10:3010:55:30Registrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR4 - U19M2209:19:0010:04:00Registrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - U19M211:31:0000:00:00Registrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - U19M209:31:0000:00:00Registrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - U19M5511:48:0000:00:00Registrace uzavřena.