Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
Krejčí Martin5Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Müller Aleš7Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Pěček Dominik2Raft team Jeseník, z.s.
Pecháček Filip7Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Raděj Tomáš2Raft team Jeseník, z.s.
Šálek Martin2Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR
  Trávníček Kamil1Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR
Vařeka Jan2Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - MRegistrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - MRegistrace uzavřena.
20.04.2019Kamenice - sjezd - sobotaR4 - MRegistrace uzavřena.
21.04.2019Kamenice - sjezd - neděleR4 - MRegistrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - MRegistrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - MRegistrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - MRegistrace uzavřena.
22.06.2019Trnávka - Slalom EP, ČPR4 - MRegistrace uzavřena.
23.06.2019Trnávka - Sprint EP, ČPR4 - MRegistrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - MRegistrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - MRegistrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - MRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - MRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - MRegistrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - MRegistrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - MRegistrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - M213:02:0000:00:00Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - M1613:21:0014:51:00Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - M1609:14:0010:09:00Registrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - MRegistrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - MRegistrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, slalomR4 - MRegistrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, sprintR4 - MRegistrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - M910:10:3011:40:30Registrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - M913:07:0014:07:00Registrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP slalomR4 - M910:12:0011:00:00Registrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP sprintR4 - M914:08:0014:53:00Registrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - MRegistrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - MRegistrace uzavřena.
19.06.2021České Vrbné, slalomR4 - MRegistrace uzavřena.
20.06.2021České Vrbné, sprint/H2HR4 - MRegistrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR4 - MRegistrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR4 - MRegistrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - MRegistrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - MRegistrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - slalomR4 - MRegistrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - sprintR4 - MRegistrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - MRegistrace uzavřena.
01.01.2022TESTR4 - MRegistrace uzavřena.
26.03.2022SázavaR4 - MRegistrace uzavřena.
23.04.2022Kamenice - sjezd, 2. ČP, sobotaR4 - MRegistrace uzavřena.
24.04.2022Kamenice - sjezd, 3. ČP, neděleR4 - MRegistrace uzavřena.
30.04.2022Labe - sjezd, 4. ČP + MČR, sobotaR4 - MRegistrace uzavřena.
07.05.2022Orlice, 3. ČP U19 + veřejný závodR4 - MRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, sprint ČPR4 - MRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, slalom ČPR4 - MRegistrace uzavřena.
11.06.2022Roudnice, slalomR4 - MRegistrace uzavřena.
12.06.2022Roudnice, sprintR4 - MRegistrace uzavřena.
18.06.2022Trnávka, slalomR4 - MRegistrace uzavřena.
19.06.2022Trnávka, sprintR4 - MRegistrace uzavřena.