Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
  Krejčí Martin5Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
  Müller Aleš7Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
  Pěček Dominik2Raft team Jeseník, z.s.
  Pecháček Filip7Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
  Raděj Tomáš2Raft team Jeseník, z.s.
  Šálek Martin2Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR
  Trávníček Kamil1Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR
  Vařeka Jan2Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - MužiRegistrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - MužiRegistrace uzavřena.
20.04.2019Kamenice - sjezd - sobotaR4 - MužiRegistrace uzavřena.
21.04.2019Kamenice - sjezd - neděleR4 - MužiRegistrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - MužiRegistrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - MužiRegistrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - MužiRegistrace uzavřena.
22.06.2019Trnávka - Slalom EP, ČPR4 - MužiRegistrace uzavřena.
23.06.2019Trnávka - Sprint EP, ČPR4 - MužiRegistrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - MužiRegistrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - MužiRegistrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - MužiRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - MužiRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - MužiRegistrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - MužiRegistrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - MužiRegistrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - Muži213:02:0000:00:00Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - Muži1613:21:0014:51:00Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - Muži1609:14:0010:09:00Registrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - MužiRegistrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - MužiRegistrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, slalomR4 - MužiRegistrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, sprintR4 - MužiRegistrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - Muži910:10:3011:40:30Registrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - Muži913:07:0014:07:00Registrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP slalomR4 - Muži910:12:0011:00:00Registrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP sprintR4 - Muži914:08:0014:53:00Registrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - MužiRegistrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - MužiRegistrace uzavřena.
19.06.2021České Vrbné, slalomR4 - MužiRegistrace uzavřena.
20.06.2021České Vrbné, sprint/H2HR4 - MužiRegistrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR4 - MužiRegistrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR4 - MužiRegistrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - MužiRegistrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - MužiRegistrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - slalomR4 - MužiRegistrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - sprintR4 - MužiRegistrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - MužiRegistrace uzavřena.