Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
Cundrlová Anička2Raft team Jeseník, z.s.
Danišová Terezie6Raft team Jeseník, z.s.
Hauke Adriana8Raft team Jeseník, z.s.
Ručková Adéla8Raft team Jeseník, z.s.
Šulcová Kateřina8Raft team Jeseník, z.s.
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
20.04.2019Kamenice - sjezd - sobotaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
21.04.2019Kamenice - sjezd - neděleR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
22.06.2019Trnávka - Slalom EP, ČPR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
23.06.2019Trnávka - Sprint EP, ČPR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - U23Ž4414:06:0015:36:00Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - U23Ž4409:44:0010:39:00Registrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - U23Ž311:02:0000:00:00Registrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - U23Ž309:32:0000:00:00Registrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, slalomR4 - U23Ž3711:48:0012:48:00Registrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, sprintR4 - U23Ž3716:13:3017:13:30Registrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - U23Ž2310:31:3012:01:30Registrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - U23Ž2313:36:0014:36:00Registrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP slalomR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP sprintR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
19.06.2021České Vrbné, slalomR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
20.06.2021České Vrbné, sprint/H2HR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - slalomR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - sprintR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
26.03.2022SázavaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
23.04.2022Kamenice - sjezd, 2. ČP, sobotaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
24.04.2022Kamenice - sjezd, 3. ČP, neděleR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
30.04.2022Labe - sjezd, 4. ČP + MČR, sobotaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
07.05.2022Orlice, 3. ČP U19 + veřejný závodR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, sprint ČPR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, slalom ČPR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
11.06.2022Roudnice, slalomR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
12.06.2022Roudnice, sprintR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
18.06.2022Trnávka, slalomR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
19.06.2022Trnávka, sprintR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.