Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
Kubíček Ondřej2Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Macoun Jan1Jiskra Havlíčkův Brod
Motýl Jiří3Jiskra Havlíčkův Brod
Pertl David6Jiskra Havlíčkův Brod
Pivokonský Lukáš0Jiskra Havlíčkův Brod
Švec Marek10Jiskra Havlíčkův Brod
Švec Vojtěch7Jiskra Havlíčkův Brod
Zeman Lukáš3Jiskra Havlíčkův Brod
  Doležal Petr4Jiskra Havlíčkův Brod
Fajt Tomáš2Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Müller Aleš2Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
25.09.2022Čelákovice - sprintR4 - U19M
24.09.2022Čelákovice - slalomR4 - U19M
11.09.2022Vrbné neděle - sprint R4R4 - U19MRegistrace uzavřena.
10.09.2022Vrbné sobota - slalom R4R4 - U19MRegistrace uzavřena.
28.08.2022Troja - sprintR4 - U19MRegistrace uzavřena.
27.08.2022Troja - slalomR4 - U19MRegistrace uzavřena.
20.08.2022Lipno sobota - sjezd R4R4 - U19MRegistrace uzavřena.
20.08.2022Lipno sobota - sjezd R4 II.R4 - U19MRegistrace uzavřena.
12.06.2022Roudnice, sprintR4 - U19M2209:51:0010:51:00Registrace uzavřena.
11.06.2022Roudnice, slalomR4 - U19M2210:40:0011:10:00Registrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, sprint ČPR4 - U19MRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, slalom ČPR4 - U19MRegistrace uzavřena.
07.05.2022Orlice, 3. ČP U19 + veřejný závodR4 - U19MRegistrace uzavřena.
30.04.2022Labe - sjezd, 4. ČP + MČR, sobotaR4 - U19M114:15:0000:00:00Registrace uzavřena.
26.03.2022SázavaR4 - U19MRegistrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - U19M5411:47:0000:00:00Registrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - U19MRegistrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - U19MRegistrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR4 - U19M2009:17:0010:02:00Registrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR4 - U19M2010:07:3010:52:30Registrace uzavřena.
20.06.2021České Vrbné, sprint/H2HR4 - U19MRegistrace uzavřena.
19.06.2021České Vrbné, slalomR4 - U19MRegistrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - U19MRegistrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprint - U19 II.R4 - U19MRegistrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalom - U19 II.R4 - U19MRegistrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - U19MRegistrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - U19MRegistrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - U19MRegistrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, slalomR4 - U19M3111:39:0012:39:00Registrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, sprintR4 - U19M3116:06:0017:06:00Registrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - U19MRegistrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - U19MRegistrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - U19M2813:42:0015:12:00Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - U19M2809:28:0010:23:00Registrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - U19MRegistrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - U19MRegistrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - U19MRegistrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP2, U19R4 - U19MRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - U19MRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - U19MRegistrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - U19MRegistrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - U19MRegistrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - U19MRegistrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint U19 - neděleR4 - U19MRegistrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - U19MRegistrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom U19 - sobotaR4 - U19MRegistrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - U19MRegistrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - U19MRegistrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - U19MRegistrace uzavřena.
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - U19MRegistrace uzavřena.