Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
Drastich Pavel19Raft team Jeseník, z.s.
Lukáš Jan1Raft team Jeseník, z.s.
Pěček Dominik2Raft team Jeseník, z.s.
Raděj Tomáš20Raft team Jeseník, z.s.
Ručka Vítězslav21Raft team Jeseník, z.s.
Vyroubal Jakub21Raft team Jeseník, z.s.
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - U23MRegistrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - U23MRegistrace uzavřena.
20.04.2019Kamenice - sjezd - sobotaR4 - U23MRegistrace uzavřena.
21.04.2019Kamenice - sjezd - neděleR4 - U23MRegistrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - U23MRegistrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - U23MRegistrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - U23MRegistrace uzavřena.
22.06.2019Trnávka - Slalom EP, ČPR4 - U23MRegistrace uzavřena.
23.06.2019Trnávka - Sprint EP, ČPR4 - U23MRegistrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - U23MRegistrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - U23MRegistrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - U23MRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - U23MRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - U23MRegistrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - U23MRegistrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - U23MRegistrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - U23MRegistrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - U23MRegistrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - U23MRegistrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - U23MRegistrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - U23MRegistrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, slalomR4 - U23MRegistrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, sprintR4 - U23MRegistrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - U23MRegistrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - U23MRegistrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP slalomR4 - U23MRegistrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP sprintR4 - U23MRegistrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - U23M2911:06:0011:46:00Registrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - U23M2909:59:0010:59:00Registrace uzavřena.
19.06.2021České Vrbné, slalomR4 - U23M3111:38:0012:19:30Registrace uzavřena.
20.06.2021České Vrbné, sprint/H2HR4 - U23M3010:05:0000:00:00Registrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR4 - U23M3010:22:3011:07:30Registrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR4 - U23M3009:27:0010:12:00Registrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - U23M311:32:0000:00:00Registrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - U23M309:32:0000:00:00Registrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - slalomR4 - U23M2610:43:3011:13:30Registrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - sprintR4 - U23M2615:58:0016:23:00Registrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - U23M2612:33:0000:00:00Registrace uzavřena.
26.03.2022SázavaR4 - U23M2913:41:0000:00:00Registrace uzavřena.
23.04.2022Kamenice - sjezd, 2. ČP, sobotaR4 - U23M3012:42:0000:00:00Registrace uzavřena.
24.04.2022Kamenice - sjezd, 3. ČP, neděleR4 - U23M3011:10:0000:00:00Registrace uzavřena.
30.04.2022Labe - sjezd, 4. ČP + MČR, sobotaR4 - U23M1114:25:0000:00:00Registrace uzavřena.
07.05.2022Orlice, 3. ČP U19 + veřejný závodR4 - U23MRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, sprint ČPR4 - U23M1800:00:0000:00:00Registrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, slalom ČPR4 - U23M1800:00:0000:00:00Registrace uzavřena.
11.06.2022Roudnice, slalomR4 - U23M3310:56:3011:26:30Registrace uzavřena.
12.06.2022Roudnice, sprintR4 - U23M3310:03:0011:03:00Registrace uzavřena.
18.06.2022Trnávka, slalomR4 - U23M2014:01:3014:31:30Registrace uzavřena.
19.06.2022Trnávka, sprintR4 - U23M2010:21:0011:06:00Registrace uzavřena.