Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
Cundrlová Anička2Raft team Jeseník, z.s.
Danišová Terezie6Raft team Jeseník, z.s.
Konečná Ester2Raft team Jeseník, z.s.
Ručková Adéla6Raft team Jeseník, z.s.
Smetánková Klára2Vodácký klub, p.s SVoČR
Šulcová Kateřina6Raft team Jeseník, z.s.
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
20.04.2019Kamenice - sjezd - sobotaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
21.04.2019Kamenice - sjezd - neděleR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
22.06.2019Trnávka - Slalom EP, ČPR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
23.06.2019Trnávka - Sprint EP, ČPR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, slalomR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, sprintR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP slalomR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP sprintR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - U23Ž3411:12:0011:52:00Registrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - U23Ž3410:03:0011:03:00Registrace uzavřena.
19.06.2021České Vrbné, slalomR4 - U23Ž3611:47:0012:28:30Registrace uzavřena.
20.06.2021České Vrbné, sprint/H2HR4 - U23Ž3510:11:0000:00:00Registrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR4 - U23Ž3510:37:3011:22:30Registrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR4 - U23Ž3509:42:0010:27:00Registrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - slalomR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - sprintR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
26.03.2022SázavaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
23.04.2022Kamenice - sjezd, 2. ČP, sobotaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
24.04.2022Kamenice - sjezd, 3. ČP, neděleR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
30.04.2022Labe - sjezd, 4. ČP + MČR, sobotaR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
07.05.2022Orlice, 3. ČP U19 + veřejný závodR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, sprint ČPR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, slalom ČPR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
11.06.2022Roudnice, slalomR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
12.06.2022Roudnice, sprintR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
18.06.2022Trnávka, slalomR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.
19.06.2022Trnávka, sprintR4 - U23ŽRegistrace uzavřena.