Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
Boček Zdeněk35SK Kaplice
Krejčí Jindřich7RK Stan
Pešta Jan11SK Kaplice
Putzer Pavel37SK Kaplice
Putzer Petr35SK Kaplice
Veber Jan9OUTDOOR CLUB HANACE z.s.
Kolátor Michal12KV Viking
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - MMRegistrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - MMRegistrace uzavřena.
20.04.2019Kamenice - sjezd - sobotaR4 - MMRegistrace uzavřena.
21.04.2019Kamenice - sjezd - neděleR4 - MMRegistrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - MMRegistrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - MM5211:10:3012:00:30Registrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - MM5210:47:0011:32:00Registrace uzavřena.
22.06.2019Trnávka - Slalom EP, ČPR4 - MM5814:31:3014:51:30Registrace uzavřena.
23.06.2019Trnávka - Sprint EP, ČPR4 - MM5810:08:0010:57:00Registrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - MMRegistrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - MM5011:42:0013:12:00Registrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - MM5010:22:0011:27:00Registrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - MM3611:49:3012:34:30Registrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - MM3616:32:1517:02:15Registrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - MMRegistrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - MMRegistrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - MMRegistrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - MM3313:49:3015:19:30Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - MM3309:33:0010:28:00Registrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - MMRegistrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - MMRegistrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, slalomR4 - MM4111:54:0012:54:00Registrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, sprintR4 - MM4116:16:3017:16:30Registrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - MM2810:39:0012:09:00Registrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - MM2813:41:0014:41:00Registrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP slalomR4 - MM2310:34:3011:22:30Registrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP sprintR4 - MM2314:28:0015:13:00Registrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - MM3911:18:0011:58:00Registrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - MM3910:07:0011:07:00Registrace uzavřena.
19.06.2021České Vrbné, slalomR4 - MM2611:26:0012:07:30Registrace uzavřena.
20.06.2021České Vrbné, sprint/H2HR4 - MM2509:55:0000:00:00Registrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR4 - MM2710:18:0011:03:00Registrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR4 - MM2709:24:0010:09:00Registrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - MM2816:03:0000:00:00Registrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - MM2809:44:0000:00:00Registrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - slalomR4 - MM3210:51:0011:21:00Registrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - sprintR4 - MM3216:05:0016:30:00Registrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - MM3212:38:0000:00:00Registrace uzavřena.
26.03.2022SázavaR4 - MM2113:32:0000:00:00Registrace uzavřena.
23.04.2022Kamenice - sjezd, 2. ČP, sobotaR4 - MM2212:34:0000:00:00Registrace uzavřena.
24.04.2022Kamenice - sjezd, 3. ČP, neděleR4 - MM2211:04:0000:00:00Registrace uzavřena.
30.04.2022Labe - sjezd, 4. ČP + MČR, sobotaR4 - MM1814:32:0000:00:00Registrace uzavřena.
07.05.2022Orlice, 3. ČP U19 + veřejný závodR4 - MMRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, sprint ČPR4 - MM2400:00:0000:00:00Registrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, slalom ČPR4 - MM2400:00:0000:00:00Registrace uzavřena.
11.06.2022Roudnice, slalomR4 - MM3811:04:0011:34:00Registrace uzavřena.
12.06.2022Roudnice, sprintR4 - MM3810:08:0011:08:00Registrace uzavřena.
18.06.2022Trnávka, slalomR4 - MM2814:19:3014:49:30Registrace uzavřena.
19.06.2022Trnávka, sprintR4 - MM2810:29:0011:14:00Registrace uzavřena.