Karta posádky
Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu, nelze měnit nastavení.Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:
- nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
- nelze změnit kategorii posádky
- lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel
Jméno | Inf | Počet startů | Klub |
---|---|---|---|
Daněk Aleš | 10 | Vodácký klub, p.s SVoČR | |
Hajský Stanislav | 19 | Vodácký klub, p.s SVoČR | |
Hric Michal | 51 | Vodácký klub, p.s SVoČR | |
Hric Vítězslav | 19 | Vodácký klub, p.s SVoČR | |
Kabrhel Václav | 11 | Vodácký klub, p.s SVoČR | |
Lisický David | 2 | Vodácký klub, p.s SVoČR | |
Netopil Zbyněk | 27 | Vodácký klub, p.s SVoČR | |
Pospíšil Jaroslav | 33 | Vodácký klub, p.s SVoČR | |
Šťastný Jan | 52 | Vodácký klub, p.s SVoČR | |
Bozděch Zdeněk | 4 | Vodácký klub, p.s SVoČR |
Datum | Název | Kategorie | St. číslo | Čas 1 | Čas 2 | Účast |
---|---|---|---|---|---|---|
23.06.2024 | Trnávka | R4 - MM | Registrace uzavřena. | |||
22.06.2024 | Trnávka | R4 - MM | Registrace uzavřena. | |||
09.06.2024 | Labe (Roudnice) | R4 - MM | Registrace uzavřena. | |||
08.06.2024 | Labe (Roudnice) | R4 - MM | Registrace uzavřena. | |||
25.05.2024 | Troja | R4 - MM | Registrace uzavřena. | |||
25.05.2024 | Troja | R4 - MM | Registrace uzavřena. | |||
21.04.2024 | Kamenice | R4 - MM | ||||
20.04.2024 | Kamenice | R4 - MM | ||||
20.04.2024 | spodní Kamenice - veřejný závod pro všechny | R4 - MM | ||||
18.06.2023 | Trnávka (sprint) | R4 - MM | 27 | 10:40:00 | 11:35:00 | Registrace uzavřena. |
18.06.2023 | Trnávka (sjezd) | R4 - MM | 27 | 13:20:00 | 00:00:00 | Registrace uzavřena. |
17.06.2023 | Trnávka (slalom) | R4 - MM | 27 | 11:18:00 | 11:48:00 | Registrace uzavřena. |
11.06.2023 | Roudnice, sprint | R4 - MM | 18 | 10:30:00 | 11:00:00 | Registrace uzavřena. |
10.06.2023 | Roudnice, slalom | R4 - MM | 18 | 10:41:30 | 11:21:30 | Registrace uzavřena. |
28.05.2023 | Troja - neděle | R4 - MM | 29 | 10:25:00 | 11:10:00 | Registrace uzavřena. |
27.05.2023 | Troja - sobota | R4 - MM | 29 | 10:48:00 | 11:33:00 | Registrace uzavřena. |
13.05.2023 | Čunovo - sobota - slalom - ČP | R4 - MM | 39 | 00:00:00 | 00:00:00 | Registrace uzavřena. |
13.05.2023 | Čunovo - sobota - sprint - ČP | R4 - MM | 39 | 00:00:00 | 00:00:00 | Registrace uzavřena. |
23.04.2023 | Kamenice - MČR - neděle 23.4.2023 | R4 - MM | 23 | 11:21:00 | 00:00:00 | Registrace uzavřena. |
22.04.2023 | Kamenice - 2.ČP - sobota 22.4.2023 | R4 - MM | 23 | 12:36:00 | 00:00:00 | Registrace uzavřena. |
01.04.2023 | Plovoucí terén - Otava - Čeňkova pila | R4 - MM | 22 | 13:21:00 | 00:00:00 | Registrace uzavřena. |
11.09.2022 | Vrbné neděle - sprint R4 | R4 - MM | 21 | 09:31:00 | 10:31:00 | Registrace uzavřena. |
10.09.2022 | Vrbné sobota - slalom R4 | R4 - MM | 21 | 12:45:00 | 13:30:00 | Registrace uzavřena. |
28.08.2022 | Troja - sprint | R4 - MM | 44 | 09:43:00 | 10:43:00 | Registrace uzavřena. |
27.08.2022 | Troja - slalom | R4 - MM | 44 | 10:58:30 | 11:58:30 | Registrace uzavřena. |
20.08.2022 | Lipno sobota - sjezd R4 | R4 - MM | 29 | 13:01:00 | 00:00:00 | Registrace uzavřena. |
19.06.2022 | Trnávka, sprint | R4 - MM | 25 | 10:26:00 | 11:11:00 | Registrace uzavřena. |
18.06.2022 | Trnávka, slalom | R4 - MM | 25 | 14:15:00 | 14:45:00 | Registrace uzavřena. |
12.06.2022 | Roudnice, sprint | R4 - MM | 35 | 10:05:00 | 11:05:00 | Registrace uzavřena. |
11.06.2022 | Roudnice, slalom | R4 - MM | 35 | 10:59:30 | 11:29:30 | Registrace uzavřena. |
21.05.2022 | Čunovo, sprint ČP | R4 - MM | Registrace uzavřena. | |||
21.05.2022 | Čunovo, slalom ČP | R4 - MM | Registrace uzavřena. | |||
07.05.2022 | Orlice, 3. ČP U19 + veřejný závod | R4 - MM | Registrace uzavřena. | |||
30.04.2022 | Labe - sjezd, 4. ČP + MČR, sobota | R4 - MM | 16 | 14:30:00 | 00:00:00 | Registrace uzavřena. |
24.04.2022 | Kamenice - sjezd, 3. ČP, neděle | R4 - MM | 20 | 11:02:00 | 00:00:00 | Registrace uzavřena. |
23.04.2022 | Kamenice - sjezd, 2. ČP, sobota | R4 - MM | 20 | 12:32:00 | 00:00:00 | Registrace uzavřena. |
26.03.2022 | Sázava | R4 - MM | Registrace uzavřena. | |||
12.09.2021 | Trnávka - sjezd | R4 - MM | 36 | 12:42:00 | 00:00:00 | Registrace uzavřena. |
11.09.2021 | Trnávka - slalom | R4 - MM | 36 | 10:57:00 | 11:27:00 | Registrace uzavřena. |
11.09.2021 | Trnávka - sprint | R4 - MM | 36 | 16:09:00 | 16:34:00 | Registrace uzavřena. |
29.08.2021 | Lipno - sjezd | R4 - MM | 0 | Registrace uzavřena. | ||
28.08.2021 | Lipno - sjezd | R4 - MM | 0 | Registrace uzavřena. | ||
22.08.2021 | Troja - sprint | R4 - MM | 28 | 09:25:00 | 10:10:00 | Registrace uzavřena. |
21.08.2021 | Troja - slalom | R4 - MM | 28 | 10:19:30 | 11:04:30 | Registrace uzavřena. |
20.06.2021 | České Vrbné, sprint/H2H | R4 - MM | 26 | 09:56:00 | 00:00:00 | Registrace uzavřena. |
19.06.2021 | České Vrbné, slalom | R4 - MM | 27 | 11:27:30 | 12:09:00 | Registrace uzavřena. |
06.06.2021 | Roudnice - sprint | R4 - MM | 42 | 10:10:00 | 11:10:00 | Registrace uzavřena. |
05.06.2021 | Roudnice - slalom | R4 - MM | 42 | 11:22:30 | 12:02:30 | Registrace uzavřena. |
26.09.2020 | Trnávka, MČR a EP slalom | R4 - MM | 27 | 10:40:30 | 11:28:30 | Registrace uzavřena. |
26.09.2020 | Trnávka, MČR a EP sprint | R4 - MM | 27 | 14:32:00 | 15:17:00 | Registrace uzavřena. |
20.09.2020 | Roudnice - sprint | R4 - MM | 32 | 13:38:00 | 14:38:00 | Registrace uzavřena. |
19.09.2020 | Roudnice - slalom | R4 - MM | 32 | 10:34:30 | 12:04:30 | Registrace uzavřena. |
12.09.2020 | České Vrbné, sobota, slalom | R4 - MM | 45 | 12:00:00 | 13:00:00 | Registrace uzavřena. |
12.09.2020 | České Vrbné, sobota, sprint | R4 - MM | 45 | 16:19:30 | 17:19:30 | Registrace uzavřena. |
30.08.2020 | Lipno, sjezd, neděle R4+R6 | R4 - MM | 22 | 10:29:00 | 00:00:00 | Registrace uzavřena. |
29.08.2020 | Lipno, sjezd, sobota R4 | R4 - MM | 22 | 14:32:00 | 00:00:00 | Registrace uzavřena. |
22.08.2020 | Troja - Slalom R4 - sobota | R4 - MM | 39 | 13:58:30 | 15:28:30 | Registrace uzavřena. |
22.08.2020 | Troja - Sprint R4 - sobota | R4 - MM | 39 | 09:39:00 | 10:34:00 | Registrace uzavřena. |
21.06.2020 | Trnávka, sjezd | R4 - MM | 28 | 13:27:00 | 00:00:00 | Registrace uzavřena. |
04.04.2020 | Morava, sjezd, sobota | R4 - MM | Registrace uzavřena. | |||
28.03.2020 | Sázava, ČP1 | R4 - MM | Registrace uzavřena. | |||
07.09.2019 | České Vrbné, slalom - sobota | R4 - MM | 41 | 11:57:00 | 12:42:00 | Registrace uzavřena. |
07.09.2019 | České Vrbné, sprint - sobota | R4 - MM | 41 | 16:36:00 | 17:06:00 | Registrace uzavřena. |
01.09.2019 | Roudnice - sprint | R4 - MM | 56 | 10:28:00 | 11:33:00 | Registrace uzavřena. |
31.08.2019 | Roudnice - slalom | R4 - MM | 56 | 11:51:00 | 13:21:00 | Registrace uzavřena. |
24.08.2019 | Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota) | R4 - MM | 4 | 11:03:00 | 00:00:00 | Registrace uzavřena. |
23.06.2019 | Trnávka - Sprint EP, ČP | R4 - MM | 64 | 10:14:00 | 11:03:00 | Registrace uzavřena. |
22.06.2019 | Trnávka - Slalom EP, ČP | R4 - MM | 64 | 14:40:30 | 15:00:30 | Registrace uzavřena. |
16.06.2019 | Troja - Sprint - neděle | R4 - MM | 59 | 10:54:00 | 11:39:00 | Registrace uzavřena. |
15.06.2019 | Troja - Slalom - sobota | R4 - MM | 59 | 11:21:00 | 12:11:00 | Registrace uzavřena. |
04.05.2019 | Orlice | R4 - MM | Registrace uzavřena. | |||
21.04.2019 | Kamenice - sjezd - neděle | R4 - MM | 37 | 12:56:00 | 11:26:00 | Registrace uzavřena. |
20.04.2019 | Kamenice - sjezd - sobota | R4 - MM | 37 | 12:56:00 | 11:26:00 | Registrace uzavřena. |
06.04.2019 | Sázava - sjezd | R4 - MM | 37 | 12:25:00 | 00:00:00 | Registrace uzavřena. |
30.03.2019 | Raftový sjezd Moravy | R4 - MM | Registrace uzavřena. |