Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
Bluma Michal22RK Stan
Křivánek Tomáš22RK Stan
Matějka Roman13RK Stan
Mráz Pavel22RK Stan
Páša Jiří7Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
  Světlík Zdeněk2SK Fortuna Kolín, z.s.
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - MMRegistrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - MM3612:24:0000:00:00Registrace uzavřena.
20.04.2019Kamenice - sjezd - sobotaR4 - MM3312:52:0011:22:00Registrace uzavřena.
21.04.2019Kamenice - sjezd - neděleR4 - MM3312:52:0011:22:00Registrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - MMRegistrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - MM5411:13:3012:03:30Registrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - MM5410:49:0011:34:00Registrace uzavřena.
22.06.2019Trnávka - Slalom EP, ČPR4 - MM5914:33:0014:53:00Registrace uzavřena.
23.06.2019Trnávka - Sprint EP, ČPR4 - MM5910:09:0010:58:00Registrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - MMRegistrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - MMRegistrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - MMRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - MM3511:48:0012:33:00Registrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - MM3516:31:3017:01:30Registrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - MMRegistrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - MMRegistrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - MMRegistrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - MM3413:51:0015:21:00Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - MM3409:34:0010:29:00Registrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - MMRegistrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - MMRegistrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, slalomR4 - MM4011:52:3012:52:30Registrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, sprintR4 - MM4016:15:4517:15:45Registrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - MM2710:37:3012:07:30Registrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - MM2713:40:0014:40:00Registrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP slalomR4 - MMRegistrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP sprintR4 - MMRegistrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - MM3811:16:3011:56:30Registrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - MM3810:06:0011:06:00Registrace uzavřena.
19.06.2021České Vrbné, slalomR4 - MMRegistrace uzavřena.
20.06.2021České Vrbné, sprint/H2HR4 - MMRegistrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR4 - MMRegistrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR4 - MMRegistrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - MMRegistrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - MMRegistrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - slalomR4 - MMRegistrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - sprintR4 - MMRegistrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - MMRegistrace uzavřena.
26.03.2022SázavaR4 - MMRegistrace uzavřena.
23.04.2022Kamenice - sjezd, 2. ČP, sobotaR4 - MM1812:30:0000:00:00Registrace uzavřena.
24.04.2022Kamenice - sjezd, 3. ČP, neděleR4 - MM1811:00:0000:00:00Registrace uzavřena.
30.04.2022Labe - sjezd, 4. ČP + MČR, sobotaR4 - MM1414:28:0000:00:00Registrace uzavřena.
07.05.2022Orlice, 3. ČP U19 + veřejný závodR4 - MMRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, sprint ČPR4 - MMRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, slalom ČPR4 - MMRegistrace uzavřena.
11.06.2022Roudnice, slalomR4 - MMRegistrace uzavřena.
12.06.2022Roudnice, sprintR4 - MMRegistrace uzavřena.
18.06.2022Trnávka, slalomR4 - MM2314:13:3014:43:30Registrace uzavřena.
19.06.2022Trnávka, sprintR4 - MM2310:24:0011:09:00Registrace uzavřena.