Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
Benhák Jiří35RSKO Jihlava
Doležal Marek5RSKO Jihlava
Doležal Vilém1RSKO Jihlava
Fuchs Martin0RSKO Jihlava
Karafiát Josef0RSKO Jihlava
Krechler Miroslav36RSKO Jihlava
Krejčí Jindřich0RK Stan
Šimánek Robert31RSKO Jihlava
Tomek Petr36RSKO Jihlava
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - MMRegistrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - MM3812:26:0000:00:00Registrace uzavřena.
20.04.2019Kamenice - sjezd - sobotaR4 - MM3612:55:0011:25:00Registrace uzavřena.
21.04.2019Kamenice - sjezd - neděleR4 - MM3612:55:0011:25:00Registrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - MMRegistrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - MM5811:19:3012:09:30Registrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - MM5810:53:0011:38:00Registrace uzavřena.
22.06.2019Trnávka - Slalom EP, ČPR4 - MM6314:39:0014:59:00Registrace uzavřena.
23.06.2019Trnávka - Sprint EP, ČPR4 - MM6310:13:0011:02:00Registrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - MM311:02:0000:00:00Registrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - MM5511:49:3013:19:30Registrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - MM5510:27:0011:32:00Registrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - MM4011:55:3012:40:30Registrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - MM4016:35:1517:05:15Registrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - MMRegistrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - MMRegistrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - MM2713:26:0000:00:00Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - MM3813:57:0015:27:00Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - MM3809:38:0010:33:00Registrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - MM2114:31:0000:00:00Registrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - MM2110:28:0000:00:00Registrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, slalomR4 - MM4411:58:3012:58:30Registrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, sprintR4 - MM4416:18:4517:18:45Registrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - MM3010:42:0012:12:00Registrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - MM3013:43:0014:43:00Registrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP slalomR4 - MM2610:39:0011:27:00Registrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP sprintR4 - MM2614:31:0015:16:00Registrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - MMRegistrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - MMRegistrace uzavřena.
19.06.2021České Vrbné, slalomR4 - MM2211:20:0012:01:30Registrace uzavřena.
20.06.2021České Vrbné, sprint/H2HR4 - MM2209:52:0000:00:00Registrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR4 - MM2310:12:0010:57:00Registrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR4 - MM2309:20:0010:05:00Registrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - MM2616:01:0000:00:00Registrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - MM2609:43:0000:00:00Registrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - slalomR4 - MM3510:55:3011:25:30Registrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - sprintR4 - MM3516:08:0016:33:00Registrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - MM3512:41:0000:00:00Registrace uzavřena.
26.03.2022SázavaR4 - MM2313:34:0000:00:00Registrace uzavřena.
23.04.2022Kamenice - sjezd, 2. ČP, sobotaR4 - MM1912:31:0000:00:00Registrace uzavřena.
24.04.2022Kamenice - sjezd, 3. ČP, neděleR4 - MM1911:01:0000:00:00Registrace uzavřena.
30.04.2022Labe - sjezd, 4. ČP + MČR, sobotaR4 - MM1514:29:0000:00:00Registrace uzavřena.
07.05.2022Orlice, 3. ČP U19 + veřejný závodR4 - MMRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, sprint ČPR4 - MMRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, slalom ČPR4 - MMRegistrace uzavřena.
11.06.2022Roudnice, slalomR4 - MMRegistrace uzavřena.
12.06.2022Roudnice, sprintR4 - MMRegistrace uzavřena.
18.06.2022Trnávka, slalomR4 - MMRegistrace uzavřena.
19.06.2022Trnávka, sprintR4 - MMRegistrace uzavřena.