Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
Hajzlerová Petra23KV Viking
Háková Jitka23KV Viking
Irain Lernerová Terezie23KV Viking
  Plachtová Alexandra2OUTDOOR CLUB HANACE z.s.
Sováková Lenka4Vodácký klub, p.s SVoČR
Šuttová Zita9SK VLTAVA
Kuldanová Michaela2Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Proksová Eva3Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.
Říhová Michaela11KV Viking
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - ŽRegistrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - Ž1611:18:0000:00:00Registrace uzavřena.
20.04.2019Kamenice - sjezd - sobotaR4 - Ž2211:22:0009:52:00Registrace uzavřena.
21.04.2019Kamenice - sjezd - neděleR4 - Ž2211:22:0009:52:00Registrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - ŽRegistrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - Ž3009:43:3010:33:30Registrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - Ž3009:29:0010:14:00Registrace uzavřena.
22.06.2019Trnávka - Slalom EP, ČPR4 - Ž3411:04:3011:51:00Registrace uzavřena.
23.06.2019Trnávka - Sprint EP, ČPR4 - Ž3409:54:0010:48:00Registrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - Ž1411:34:0000:00:00Registrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - Ž2811:09:0012:39:00Registrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - Ž2809:56:0011:01:00Registrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - Ž3010:21:0011:21:00Registrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - Ž3015:56:1516:26:15Registrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - ŽRegistrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - ŽRegistrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - ŽRegistrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - Ž2413:36:0015:06:00Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - Ž2409:24:0010:19:00Registrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - ŽRegistrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - ŽRegistrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, slalomR4 - ŽRegistrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, sprintR4 - ŽRegistrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - ŽRegistrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - ŽRegistrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP slalomR4 - ŽRegistrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP sprintR4 - ŽRegistrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - Ž2410:03:0010:43:00Registrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - Ž2409:51:0010:51:00Registrace uzavřena.
19.06.2021České Vrbné, slalomR4 - Ž1910:28:3011:13:30Registrace uzavřena.
20.06.2021České Vrbné, sprint/H2HR4 - Ž1909:48:0000:00:00Registrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR4 - Ž1809:25:3010:04:30Registrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR4 - Ž1809:16:0010:01:00Registrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - Ž1211:29:0000:00:00Registrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - Ž1209:41:0000:00:00Registrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - slalomR4 - Ž1909:55:3010:31:30Registrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - sprintR4 - Ž1915:15:0015:45:00Registrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - Ž1911:43:0000:00:00Registrace uzavřena.
26.03.2022SázavaR4 - ŽRegistrace uzavřena.
23.04.2022Kamenice - sjezd, 2. ČP, sobotaR4 - ŽRegistrace uzavřena.
24.04.2022Kamenice - sjezd, 3. ČP, neděleR4 - ŽRegistrace uzavřena.
30.04.2022Labe - sjezd, 4. ČP + MČR, sobotaR4 - ŽRegistrace uzavřena.
07.05.2022Orlice, 3. ČP U19 + veřejný závodR4 - ŽRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, sprint ČPR4 - ŽRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, slalom ČPR4 - ŽRegistrace uzavřena.
11.06.2022Roudnice, slalomR4 - ŽRegistrace uzavřena.
12.06.2022Roudnice, sprintR4 - ŽRegistrace uzavřena.
18.06.2022Trnávka, slalomR4 - ŽRegistrace uzavřena.
19.06.2022Trnávka, sprintR4 - ŽRegistrace uzavřena.