Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
Fajt Tomáš13Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Jakeš Jakub14Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Moravec Jakub26Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Müller Aleš7Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Škarupa Šimon13Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Šlesingr Michael38Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Kylar Aleš19Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Marek Jan25Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Pecháček Filip1Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
11.09.2022Vrbné neděle - sprint R4R4 - U23M3109:29:0010:29:00Registrace uzavřena.
10.09.2022Vrbné sobota - slalom R4R4 - U23M3112:42:0013:27:00Registrace uzavřena.
28.08.2022Troja - sprintR4 - U23M5609:51:0010:51:00Registrace uzavřena.
27.08.2022Troja - slalomR4 - U23M5611:10:3012:10:30Registrace uzavřena.
20.08.2022Lipno sobota - sjezd R4R4 - U23MRegistrace uzavřena.
19.06.2022Trnávka, sprintR4 - U23M1910:20:0011:05:00Registrace uzavřena.
18.06.2022Trnávka, slalomR4 - U23M1914:00:0014:30:00Registrace uzavřena.
12.06.2022Roudnice, sprintR4 - U23M3210:02:0011:02:00Registrace uzavřena.
11.06.2022Roudnice, slalomR4 - U23M3210:55:0011:25:00Registrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, sprint ČPR4 - U23M1700:00:0000:00:00Registrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, slalom ČPR4 - U23M1700:00:0000:00:00Registrace uzavřena.
07.05.2022Orlice, 3. ČP U19 + veřejný závodR4 - U23MRegistrace uzavřena.
30.04.2022Labe - sjezd, 4. ČP + MČR, sobotaR4 - U23M914:23:0000:00:00Registrace uzavřena.
24.04.2022Kamenice - sjezd, 3. ČP, neděleR4 - U23M2811:08:0000:00:00Registrace uzavřena.
23.04.2022Kamenice - sjezd, 2. ČP, sobotaR4 - U23M2812:40:0000:00:00Registrace uzavřena.
26.03.2022SázavaR4 - U23M2613:38:0000:00:00Registrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - U23MRegistrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - slalomR4 - U23MRegistrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - sprintR4 - U23MRegistrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - U23MRegistrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - U23MRegistrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR4 - U23MRegistrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR4 - U23MRegistrace uzavřena.
20.06.2021České Vrbné, sprint/H2HR4 - U23MRegistrace uzavřena.
19.06.2021České Vrbné, slalomR4 - U23MRegistrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - U23MRegistrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - U23MRegistrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP slalomR4 - U23M2110:31:3011:19:30Registrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP sprintR4 - U23M2114:26:0015:11:00Registrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - U23M2213:35:0014:35:00Registrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - U23M2210:30:0012:00:00Registrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, slalomR4 - U23M3011:37:3012:37:30Registrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, sprintR4 - U23M3016:03:4517:03:45Registrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - U23M609:35:0000:00:00Registrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - U23M611:05:0000:00:00Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - U23M4214:03:0015:33:00Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - U23M4209:42:0010:37:00Registrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - U23M1913:18:0000:00:00Registrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - U23MRegistrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - U23MRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - U23M4612:04:3012:49:30Registrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - U23M4616:39:4517:09:45Registrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - U23M4210:12:0011:17:00Registrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - U23M4211:30:0013:00:00Registrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - U23M2111:41:0000:00:00Registrace uzavřena.
23.06.2019Trnávka - Sprint EP, ČPR4 - U23M4410:02:0010:53:00Registrace uzavřena.
22.06.2019Trnávka - Slalom EP, ČPR4 - U23M4411:12:0011:58:30Registrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - U23M4510:35:0011:20:00Registrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - U23M4511:00:0011:50:00Registrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - U23M000:00:0000:00:00Registrace uzavřena.
21.04.2019Kamenice - sjezd - neděleR4 - U23M2912:48:0011:18:00Registrace uzavřena.
20.04.2019Kamenice - sjezd - sobotaR4 - U23M2912:48:0011:18:00Registrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - U23M3011:40:0000:00:00Registrace uzavřena.
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - U23M611:44:0000:00:00Registrace uzavřena.