Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
Braun Michal1Raft team Jeseník, z.s.
Čížek Matěj19Raft team Jeseník, z.s.
Ježek Ondřej20Raft team Jeseník, z.s.
Lukáš Jan20Raft team Jeseník, z.s.
Pěček Dominik20Raft team Jeseník, z.s.
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - U19M1011:54:0000:00:00Registrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - U19M2111:25:0000:00:00Registrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - U19M000:00:0000:00:00Registrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - U19M3510:45:0011:35:00Registrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom U19 - sobotaR4 - U19M8013:15:0014:05:00Registrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint U19 - neděleR4 - U19M8012:00:0012:45:00Registrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - U19M3510:25:0011:10:00Registrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - U19M2311:43:0000:00:00Registrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - U19M3211:15:0012:45:00Registrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - U19M3210:01:0011:06:00Registrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - U19M5012:10:3012:55:30Registrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - U19M5016:42:4517:12:45Registrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - U19MRegistrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP2, U19R4 - U19MRegistrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - U19MRegistrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - U19MRegistrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - U19M3013:45:0015:15:00Registrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - U19M3009:30:0010:25:00Registrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - U19M711:06:0000:00:00Registrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - U19M709:36:0000:00:00Registrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, slalomR4 - U19M3311:42:0012:42:00Registrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, sprintR4 - U19M3316:07:3017:07:30Registrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - U19M1810:24:0011:54:00Registrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - U19M1813:31:0014:31:00Registrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalom - U19 II.R4 - U19MRegistrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - U19MRegistrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - U19MRegistrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprint - U19 II.R4 - U19MRegistrace uzavřena.
19.06.2021České Vrbné, slalomR4 - U19MRegistrace uzavřena.
20.06.2021České Vrbné, sprint/H2HR4 - U19MRegistrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR4 - U19MRegistrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR4 - U19MRegistrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - U19MRegistrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - U19MRegistrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - U19MRegistrace uzavřena.
26.03.2022SázavaR4 - U19MRegistrace uzavřena.
30.04.2022Labe - sjezd, 4. ČP + MČR, sobotaR4 - U19MRegistrace uzavřena.
07.05.2022Orlice, 3. ČP U19 + veřejný závodR4 - U19MRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, sprint ČPR4 - U19MRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, slalom ČPR4 - U19MRegistrace uzavřena.
11.06.2022Roudnice, slalomR4 - U19MRegistrace uzavřena.
12.06.2022Roudnice, sprintR4 - U19MRegistrace uzavřena.