Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
  Drnovská Kateřina5Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
  Marešová Zuzana12Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
  Škabrahová Vojtěška12Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
  Tihonová Tina7Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
  Venclová Vendula12Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - U19Ž1212:00:0000:00:00Registrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - U19Ž2411:30:0000:00:00Registrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - U19Ž000:00:0000:00:00Registrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - U19Ž4010:52:3011:42:30Registrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom U19 - sobotaR4 - U19Ž8413:22:3014:12:30Registrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint U19 - neděleR4 - U19Ž8412:04:0012:49:00Registrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - U19Ž4010:30:0011:15:00Registrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - U19Ž2811:48:0000:00:00Registrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - U19Ž3511:19:3012:49:30Registrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - U19Ž3510:05:0011:10:00Registrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - U19Ž5212:13:3012:58:30Registrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - U19Ž5216:44:1517:14:15Registrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - U19ŽRegistrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP2, U19R4 - U19ŽRegistrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - U19ŽRegistrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - U19ŽRegistrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - U19ŽRegistrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - U19ŽRegistrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - U19ŽRegistrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - U19ŽRegistrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - U19ŽRegistrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - U19ŽRegistrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalom - U19 II.R4 - U19ŽRegistrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - U19ŽRegistrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - U19ŽRegistrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprint - U19 II.R4 - U19ŽRegistrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - U19ŽRegistrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - U19ŽRegistrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - U19ŽRegistrace uzavřena.
26.03.2022SázavaR4 - U19ŽRegistrace uzavřena.
30.04.2022Labe - sjezd, 4. ČP + MČR, sobotaR4 - U19ŽRegistrace uzavřena.
07.05.2022Orlice, 3. ČP U19 + veřejný závodR4 - U19ŽRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, sprint ČPR4 - U19ŽRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, slalom ČPR4 - U19ŽRegistrace uzavřena.
11.06.2022Roudnice, slalomR4 - U19ŽRegistrace uzavřena.
12.06.2022Roudnice, sprintR4 - U19ŽRegistrace uzavřena.