Karta posádky
Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu, nelze měnit nastavení.Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:
- nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
- nelze změnit kategorii posádky
- lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel
Jméno | Inf | Počet startů | Klub |
---|---|---|---|
Braun Michal | 2 | Raft team Jeseník, z.s. | |
Cundrlová Anička | 2 | Raft team Jeseník, z.s. | |
Čížek Matěj | 2 | Raft team Jeseník, z.s. | |
Ježek Ondřej | 2 | Raft team Jeseník, z.s. | |
Raděj Alexandr | 2 | Raft team Jeseník, z.s. | |
Vyroubal Adam | 2 | Raft team Jeseník, z.s. |
Datum | Název | Kategorie | St. číslo | Čas 1 | Čas 2 | Účast |
---|---|---|---|---|---|---|
09.06.2024 | Labe (Roudnice) | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
08.06.2024 | Labe (Roudnice) | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
25.05.2024 | Troja | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
25.05.2024 | Troja | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
28.04.2024 | Salza ČP R6 + MČR R4 mix | R6 - U19M | ||||
11.06.2023 | Roudnice, sprint | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
10.06.2023 | Roudnice, slalom | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
28.05.2023 | Troja - neděle | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
27.05.2023 | Troja - sobota | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
29.04.2023 | Salza | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
01.04.2023 | Plovoucí terén - Otava - Čeňkova pila | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
28.08.2022 | Troja - sprint | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
27.08.2022 | Troja - slalom | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
21.08.2022 | Lipno neděle - sjezd R6 | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
12.06.2022 | Roudnice, sprint | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
11.06.2022 | Roudnice, slalom | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
01.05.2022 | Labe - sjezd, MČR, neděle | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
12.09.2021 | Trnávka - sjezd | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
29.08.2021 | Lipno - sjezd | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
22.08.2021 | Troja - sprint | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
21.08.2021 | Troja - slalom | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
06.06.2021 | Roudnice - sprint | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
05.06.2021 | Roudnice - slalom | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
30.08.2020 | Lipno, sjezd, neděle R4+R6 | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
23.08.2020 | Troja - Slalom R6 - neděle | R6 - U19M | 58 | 09:33:00 | 10:18:00 | Registrace uzavřena. |
23.08.2020 | Troja - Sprint R6 - neděle | R6 - U19M | 58 | 11:42:00 | 12:17:00 | Registrace uzavřena. |
19.04.2020 | Salza | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
05.04.2020 | Morava, sjezd, neděle | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
01.09.2019 | Roudnice - sprint | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
31.08.2019 | Roudnice - slalom | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
25.08.2019 | Lipno, Čertovy proudy, R6 (neděle) | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
16.06.2019 | Troja - Sprint - neděle | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
15.06.2019 | Troja - Slalom - sobota | R6 - U19M | Registrace uzavřena. | |||
06.04.2019 | Sázava - sjezd | R6 - U19M | Registrace uzavřena. |