Jakmile se posádka poprvé zúčastní závodu:

  • nelze odebírat závodníky, kteří se závodu zúčastnili (byli na startovce)
  • nelze změnit kategorii posádky
  • lze přidat pouze povolený počet náhradníků dle pravidel

Jméno Počet startů Klub
Irain Jiří20KV Viking
Kolátor Michal20KV Viking
Lerner Luděk2KV Viking
Slanina Vladimír6KV Viking
Znamenáček Milan20RK Šestka
Znamenáčková Šárka4RK Šestka
  Cuc Michal6OUTDOOR CLUB HANACE z.s.
Hajský Stanislav2Vodácký klub, p.s SVoČR
Datum Název Kategorie St. číslo Čas 1 Čas 2 Účast
30.03.2019Raftový sjezd MoravyR4 - MMRegistrace uzavřena.
06.04.2019Sázava - sjezdR4 - MMRegistrace uzavřena.
20.04.2019Kamenice - sjezd - sobotaR4 - MMRegistrace uzavřena.
21.04.2019Kamenice - sjezd - neděleR4 - MMRegistrace uzavřena.
04.05.2019OrliceR4 - MMRegistrace uzavřena.
15.06.2019Troja - Slalom - sobotaR4 - MMRegistrace uzavřena.
16.06.2019Troja - Sprint - neděleR4 - MMRegistrace uzavřena.
22.06.2019Trnávka - Slalom EP, ČPR4 - MMRegistrace uzavřena.
23.06.2019Trnávka - Sprint EP, ČPR4 - MMRegistrace uzavřena.
24.08.2019Lipno, Čertovy proudy, R4 (sobota)R4 - MMRegistrace uzavřena.
31.08.2019Roudnice - slalomR4 - MMRegistrace uzavřena.
01.09.2019Roudnice - sprintR4 - MMRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, slalom - sobotaR4 - MMRegistrace uzavřena.
07.09.2019České Vrbné, sprint - sobotaR4 - MMRegistrace uzavřena.
28.03.2020Sázava, ČP1R4 - MMRegistrace uzavřena.
04.04.2020Morava, sjezd, sobotaR4 - MMRegistrace uzavřena.
21.06.2020Trnávka, sjezdR4 - MMRegistrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Slalom R4 - sobotaR4 - MMRegistrace uzavřena.
22.08.2020Troja - Sprint R4 - sobotaR4 - MMRegistrace uzavřena.
29.08.2020Lipno, sjezd, sobota R4R4 - MMRegistrace uzavřena.
30.08.2020Lipno, sjezd, neděle R4+R6R4 - MMRegistrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, slalomR4 - MMRegistrace uzavřena.
12.09.2020České Vrbné, sobota, sprintR4 - MMRegistrace uzavřena.
19.09.2020Roudnice - slalomR4 - MMRegistrace uzavřena.
20.09.2020Roudnice - sprintR4 - MMRegistrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP slalomR4 - MMRegistrace uzavřena.
26.09.2020Trnávka, MČR a EP sprintR4 - MMRegistrace uzavřena.
05.06.2021Roudnice - slalomR4 - MM3611:13:3011:53:30Registrace uzavřena.
06.06.2021Roudnice - sprintR4 - MM3610:04:0011:04:00Registrace uzavřena.
19.06.2021České Vrbné, slalomR4 - MM2511:24:3012:06:00Registrace uzavřena.
20.06.2021České Vrbné, sprint/H2HR4 - MM2409:54:0000:00:00Registrace uzavřena.
21.08.2021Troja - slalomR4 - MM2610:16:3011:01:30Registrace uzavřena.
22.08.2021Troja - sprintR4 - MM2609:23:0010:08:00Registrace uzavřena.
28.08.2021Lipno - sjezdR4 - MM2716:02:0000:00:00Registrace uzavřena.
29.08.2021Lipno - sjezdR4 - MMRegistrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - slalomR4 - MM3410:54:0011:24:00Registrace uzavřena.
11.09.2021Trnávka - sprintR4 - MM3416:07:0016:32:00Registrace uzavřena.
12.09.2021Trnávka - sjezdR4 - MM3412:40:0000:00:00Registrace uzavřena.
26.03.2022SázavaR4 - MM2413:35:0000:00:00Registrace uzavřena.
23.04.2022Kamenice - sjezd, 2. ČP, sobotaR4 - MM2412:36:0000:00:00Registrace uzavřena.
24.04.2022Kamenice - sjezd, 3. ČP, neděleR4 - MM2411:06:0000:00:00Registrace uzavřena.
30.04.2022Labe - sjezd, 4. ČP + MČR, sobotaR4 - MM2014:34:0000:00:00Registrace uzavřena.
07.05.2022Orlice, 3. ČP U19 + veřejný závodR4 - MMRegistrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, sprint ČPR4 - MM2500:00:0000:00:00Registrace uzavřena.
21.05.2022Čunovo, slalom ČPR4 - MM2500:00:0000:00:00Registrace uzavřena.
11.06.2022Roudnice, slalomR4 - MM3911:05:3011:35:30Registrace uzavřena.
12.06.2022Roudnice, sprintR4 - MM3910:09:0011:09:00Registrace uzavřena.
18.06.2022Trnávka, slalomR4 - MM2914:21:0014:51:00Registrace uzavřena.
19.06.2022Trnávka, sprintR4 - MM2910:30:0011:15:00Registrace uzavřena.