Přihlášky

Konec první registrace: 12.06.2022 23:00
Prezentace: 18.06.2022 09:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
14R4 - M13:00:009013:30:0090Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
5R4 - Ž13:21:009013:51:0090Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
2R4 - U23M14:00:009014:30:0090Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
2R4 - U23Ž14:09:009014:39:0090Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
7R4 - MM14:12:009014:42:0090Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
1R4 - MŽ14:22:309014:52:3090Český pohár, Evropský pohár, Mistrovství republiky
7R2 - M15:45:009016:06:0090Baraka Cup
0R2 - Ž15:55:309016:16:3090Baraka Cup
4R2 - Mix15:55:309016:16:3090Baraka Cup
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
40Draci
RK Šestka13:00:0013:30:0018.06.
1HANACE rafters L
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.13:01:3013:31:3012.06.
2YES band
Raft team Jeseník, z.s.13:03:0013:33:0013.06.
3Zatím B
RK Stan13:04:3013:34:3006.06.
4Ježek Team III
RSKO Jihlava13:06:0013:36:0017.06.
5Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod13:07:3013:37:3012.06.
6HRT BisBis
RK Stan13:09:0013:39:0006.06.
7TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR13:10:3013:40:3013.06.
8RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:12:0013:42:0012.06.
9LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek13:13:3013:43:3007.06.
10MB Team
KV Viking13:15:0013:45:0006.06.
11Kaplice A
SK Kaplice13:16:3013:46:3010.06.
12TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR13:18:0013:48:0014.06.
13PRSI Team Mladá Boleslav
KV Viking13:19:3013:49:3010.06.
R4 - Ž
14Jiskra HB
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Jiskra Havlíčkův Brod13:21:0013:51:0012.06.
15Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek13:22:3013:52:3013.06.
16RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.13:24:0013:54:0012.06.
17Bohouš & Spitfire
KV Viking13:25:3013:55:3008.06.
18RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:27:0013:57:0012.06.
R4 - U23M
19LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek14:00:0014:30:0013.06.
20Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.14:01:3014:31:3012.06.
R4 - U23Ž
21RC juniorky HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.14:09:0014:39:0012.06.
22Pampelišky YES R4
Raft team Jeseník, z.s.14:10:3014:40:3012.06.
R4 - MM
24JEŽEK TEAM OLDIES III
RSKO Jihlava14:12:0014:42:0017.06.
23Zatím B veterán
RK Stan14:13:3014:43:3006.06.
25TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR14:15:0014:45:0013.06.
26MB Team
KV Viking14:16:3014:46:3006.06.
27HRT BisBis Masters
RK Stan14:18:0014:48:0006.06.
28Kaplice A veterán
SK Kaplice14:19:3014:49:3010.06.
29PRSI veterán
KV Viking14:21:0014:51:0010.06.
R4 - MŽ
30Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek14:22:3014:52:3013.06.
R2 - M
41RK Šestka
RK Šestka15:45:0016:06:0018.06.
33Kaplice - divočáci
SK Kaplice15:46:3016:07:3007.06.
34Born to be wild
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek15:48:0016:09:0007.06.
31Cvakači
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek15:49:3016:10:3013.06.
32Štětináč a Dlouhé Bidlo
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek15:51:0016:12:0013.06.
35Michal a Michal
Jiskra Havlíčkův Brod15:52:3016:13:3012.06.
43RK Troja USK
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.15:54:0016:15:0018.06.
R2 - Mix
42RK Šestka
RK Šestka15:55:3016:16:3018.06.
36VS Tábor
SK VLTAVA15:57:0016:18:0011.06.
37Kuba a Anče
Raft team Jeseník, z.s.15:58:3016:19:3012.06.
38TomCat
Raft team Jeseník, z.s.16:00:0016:21:0012.06.