Trnávka - Sprint EP, ČP, 23.06.2019
Startovní listina
Informace jsou pouze orientační - pořadí se může dále upřesňovat.
Přihlášky
Konec první registrace: 16.06.2019 00:00
Prezentace: 20.06.2019 00:00
Prezentace: 20.06.2019 00:00
Kategorie
∑ | Kategorie | Čas 1 | Int.1 | Čas 2 | Int.2 | Seriál |
---|---|---|---|---|---|---|
19 | R4 - M | 09:30:00 | 60 | 10:25:00 | 60 | Český pohár, Evropský pohár |
7 | R4 - Ž | 09:50:00 | 60 | 10:44:00 | 60 | Český pohár, Evropský pohár |
4 | R4 - U23M | 10:00:00 | 60 | 10:51:00 | 60 | Český pohár |
1 | R4 - U23Ž | 10:06:00 | 60 | 10:55:00 | 60 | Český pohár |
8 | R4 - MM | 10:07:00 | 60 | 10:56:00 | 60 | Český pohár |
0 | R4 - MŽ | 10:15:00 | 60 | 11:04:00 | 60 | Český pohár |
St.č. | Posádka, závodníci | Klub | Čas1 | Čas2 | Přih. |
---|---|---|---|---|---|
R4 - M | |||||
4 | Hájos Junior Nesprávný počet členů posádky. | Neregistrované posádky | 09:30:00 | 10:25:00 | 21.06. |
5 | Triton DM Daneš Ondřej, 1977 Hajducik Miroslav, 1962 Polák Libor, 1967 Prause Aleš, 1954 | RK Triton V1 | 09:31:00 | 10:26:00 | 21.06. |
6 | Fortuna Kolín Kozel Jan, 1975 Pospíšilová Jitka, 1989 Světlík Zdeněk, 1963 Uhlíř Zdeněk, 1978 | SK Fortuna Kolín, z.s. | 09:32:00 | 10:27:00 | 16.06. |
7 | Jiskra HB B Doležal Petr, 2001 Hnulík Michal, 1988 Prokop Jan, 1996 Tomečková Kateřina, 1979 | Jiskra Havlíčkův Brod | 09:33:00 | 10:28:00 | 16.06. |
8 | Zatím B Bluma Michal, 1970 Křivánek Tomáš, 1966 Matějka Roman, 1973 Mráz Pavel, 1976 | RK Stan | 09:34:00 | 10:29:00 | 05.06. |
9 | Tragéd Kedršt Jan, 1949 Klausner Filip, 1975 Reischig Jiří, 1976 Tuček Milan, 1948 | Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s. | 09:35:00 | 10:30:00 | 16.06. |
11 | KAPPA Hájek Filip, 1968 Kuděj Viktor, 1963 Otruba Lukáš, 1964 Růžička Václav, 1975 | Vodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s. | 09:36:00 | 10:31:00 | 03.06. |
12 | Manager team Karafiát Josef, 1960 Krejčí Jindřich, 1971 Lácha Ondřej, 1983 Proks Zdeněk, 1954 | RK Stan | 09:37:00 | 10:32:00 | 17.06. |
13 | Raft klub Hodonín Blanář Jindřich, 1993 Janošek Radek, 1991 Martinka Antonín, 1993 Martinka Tomáš, 1993 | Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR | 09:38:00 | 10:33:00 | 17.06. |
14 | Ježek Team Benhák Jiří, 1956 Krechler Miroslav, 1952 Šimánek Robert, 1973 Tomek Petr, 1968 | RSKO Jihlava | 09:39:00 | 10:34:00 | 13.06. |
15 | Kaplice A Boček Zdeněk, 1975 Pešta Jan, 1981 Putzer Pavel, 1967 Putzer Petr, 1966 | SK Kaplice | 09:40:00 | 10:35:00 | 17.06. |
16 | MB Team Irain st. Jiří, 1955 Lerner Luděk, 1960 Panenka Ondřej, 1980 Procházka Martin, 1978 | KV Viking | 09:41:00 | 10:36:00 | 17.06. |
17 | HANACE rafters Cuc Michal, 1977 Peška Libor, 1987 Šmoldas Michal, 1998 Zapletal Vojtěch, 1998 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 09:42:00 | 10:37:00 | 09.06. |
18 | RK Troja Pražan Milan, 1981 Proks Jakub, 1984 Sehnal Štěpán, 1985 Tomek Lukáš, 1987 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 09:43:00 | 10:38:00 | 17.06. |
19 | TR HIKO Daněk Aleš, 1979 Havlíček Jan, 1982 Pinkava Ondřej, 1977 Šťastný Jan, 1970 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 09:44:00 | 10:39:00 | 08.06. |
20 | TRZUBR Hric Michal, 1973 Hric Vítězslav, 1974 Kabrhel Václav, 1983 Pospíšil Jaroslav, 1973 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 09:45:00 | 10:40:00 | 08.06. |
21 | PRSI Team Irain Jiří, 1981 Jelínek Filip, 1996 Šantora Jan, 1983 Švadlena Václav, 1985 | KV Viking | 09:46:00 | 10:41:00 | 14.06. |
22 | Hájos Racing Team Hájek Martin, 1964 Svačina Pavel, 1973 Svačina Petr, 1973 Vávra Jan, 1976 | RK Stan | 09:47:00 | 10:42:00 | 17.06. |
23 | Radeček team Kristek Václav, 1996 Pavlík Radek, 1992 Přikryl Vojtěch, 1996 Skořepa Vojtěch, 1999 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 09:48:00 | 10:43:00 | 17.06. |
R4 - Ž | |||||
30 | TR HODONÍN Seniorky Halašková Petra, 1974 Kučerová Veronika, 1999 Martinková Blanka, 1994 Ryšavá Lenka, 1993 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 09:50:00 | 10:44:00 | 12.06. |
31 | TR RAJ-LET HANACE Bayerová Markéta, 2000 Huňková Nikola, 1998 Smetánková Klára, 2000 Zemanová Nika, 1999 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 09:51:00 | 10:45:00 | 09.06. |
32 | Spitfire Beránková Barbora, 1992 Pospíšilová Jitka, 1989 Škabrahová Vojtěška, 2000 Šuttová Zita, 1978 | SK VLTAVA | 09:52:00 | 10:46:00 | 17.06. |
33 | Něco Pěkného Bartoňová Štěpánka, 1997 Fingrová Zdeňka, 1985 Koclířová Adéla, 1998 Tomečková Kateřina, 1979 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 09:53:00 | 10:47:00 | 18.06. |
34 | MB Bohouš a jeho parta Háková Jitka, 1980 Irain Lernerová Terezie, 1984 Kuldanová Michaela, 1974 Říhová Michaela, 1979 | KV Viking | 09:54:00 | 10:48:00 | 14.06. |
35 | RK Troja – Čoromoro Bauerová Lenka, 1984 Kašparová Anna, 1985 Kocmanová Karolina, 1983 Proksová Eva, 1988 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 09:55:00 | 10:49:00 | 17.06. |
36 | TR Omega Tygříci Kolátorová Lucie, 1984 Procházková Pavla, 1983 Valtrová Zuzana, 1986 Vandasová Lenka, 1985 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 09:56:00 | 10:50:00 | 08.06. |
R4 - U23M | |||||
42 | LET-GUN Letohrad 2 Matějka Jan, 1997 Müller Aleš, 2002 Pecháček Filip, 1996 Šálek Martin, 1999 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 10:00:00 | 10:51:00 | 26.05. |
43 | RK Troja Junioři
Kořínek Vilém, 1999 Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.Šotola Karel, 1997 Štercl Vítek, 1999 Walter Jakub, 1998 | Vodácký klub Raft klub Troja, z.s. | 10:01:00 | 10:52:00 | 18.06. |
44 | LET-GUN Letohrad Kylar Aleš, 1997 Marek Jan, 1998 Moravec Jakub, 1999 Šlesingr Michael, 2000 | Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek | 10:02:00 | 10:53:00 | 26.05. |
45 | AC Rafting Team Bula Novotný Jan, 1998 Skořepa Vojtěch, 1999 Šmoldas Michal, 1998 Zapletal Vojtěch, 1998 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 10:03:00 | 10:54:00 | 17.06. |
R4 - U23Ž | |||||
51 | TR RAJ-LET HANACE Bayerová Markéta, 2000 Kučerová Veronika, 1999 Smetánková Klára, 2000 Zemanová Nika, 1999 | OUTDOOR CLUB HANACE z.s. | 10:06:00 | 10:55:00 | 09.06. |
R4 - MM | |||||
57 | Triton DV Daneš Ondřej, 1977 Kmošťák Svatomir, 1950 Polák Libor, 1967 Prause Aleš, 1954 | RK Triton V1 | 10:07:00 | 10:56:00 | 16.06. |
58 | Kaplice A veterán Boček Zdeněk, 1975 Kolátor Michal, 1977 Putzer Pavel, 1967 Putzer Petr, 1966 | SK Kaplice | 10:08:00 | 10:57:00 | 17.06. |
59 | Zatím B veterán Bluma Michal, 1970 Křivánek Tomáš, 1966 Matějka Roman, 1973 Mráz Pavel, 1976 | RK Stan | 10:09:00 | 10:58:00 | 05.06. |
60 | Tragéd Kedršt Jan, 1949 Klausner Filip, 1975 Reischig Jiří, 1976 Tuček Milan, 1948 | Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s. | 10:10:00 | 10:59:00 | 16.06. |
61 | Hájos Racing Team Masters Hájek Martin, 1964 Svačina Pavel, 1973 Svačina Petr, 1973 Vávra Jan, 1976 | RK Stan | 10:11:00 | 11:00:00 | 03.05. |
62 | MB Team Cuc Michal, 1977 Irain st. Jiří, 1955 Lerner Luděk, 1960 Procházka Martin, 1978 | KV Viking | 10:12:00 | 11:01:00 | 17.06. |
63 | JEŽEK TEAM OLDIES Benhák Jiří, 1956 Krechler Miroslav, 1952 Šimánek Robert, 1973 Tomek Petr, 1968 | RSKO Jihlava | 10:13:00 | 11:02:00 | 13.06. |
64 | TR MASTERS A Hric Michal, 1973 Hric Vítězslav, 1974 Netopil Zbyněk, 1960 Šťastný Jan, 1970 | Vodácký klub, p.s SVoČR | 10:14:00 | 11:03:00 | 08.06. |