Přihlášky

Konec první registrace: 09.06.2019 00:00
Prezentace: 13.06.2019 00:00

Kategorie

Kategorie Čas 1 Int.1 Čas 2 Int.2 Seriál
21R4 - M09:00:009009:51:0090Český pohár
8R4 - Ž09:36:009010:26:0090Český pohár
3R4 - U19M10:45:009011:35:0090Český pohár
2R4 - U19Ž10:51:009011:41:0090Český pohár
4R4 - U23M10:57:009011:47:0090Český pohár
2R4 - U23Ž11:06:009011:56:0090Český pohár
9R4 - MM11:09:009011:59:0090Český pohár
1R4 - MŽ11:24:009012:14:0090Český pohár
5R6 - M13:30:009014:20:0090Mistrovství republiky, Nominace
3R6 - Ž13:39:009014:29:0090Mistrovství republiky, Nominace
2R6 - U19M13:42:009014:32:0090Mistrovství republiky, Nominace
3R6 - U23M13:45:009014:35:0090Mistrovství republiky, Nominace
2R6 - MM13:51:009014:41:0090Mistrovství republiky, Nominace
St.č. Posádka, závodníci Klub Čas1 Čas2 Přih.
R4 - M
1Radeček team
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:00:0009:51:0012.06.
2Katamarán
KV Katamarán PK09:01:3009:52:3012.06.
4RK Hodonín - B
Vodácký klub, Raft klub Hodonín, pobočný spolek SVOČR09:03:0009:54:0009.06.
6Triton DM
RK Triton V109:04:3009:55:3006.06.
7Hájos Racing Team
RK Stan09:06:0009:57:0005.06.
8Zatím B
RK Stan09:07:3009:58:3005.06.
9skauti
RK Stan09:09:0010:00:0011.06.
10Polpur Turnov
Tělovýchovná jednota Turnov, z.s.09:10:3010:01:3007.06.
11Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.09:12:0010:03:0009.06.
12Manager team
RK Stan09:13:3010:04:3007.06.
13KAPPA
Vodácký klub KAPPA SPORT KLUB p.s.09:15:0010:06:0003.06.
14Ježek Team
RSKO Jihlava09:16:3010:07:3005.06.
15MB Team
KV Viking09:18:0010:09:0011.06.
16Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod09:19:3010:10:3006.06.
17Kaplice A
SK Kaplice09:21:0010:12:0009.06.
18RK Troja
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:22:3010:13:3005.06.
19HANACE rafters
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:24:0010:15:0009.06.
20TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR09:25:3010:16:3008.06.
21TRZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR09:27:0010:18:0008.06.
22PRSI Team
KV Viking09:28:3010:19:3011.06.
23LET-GUN Letohrad M
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek09:30:0010:21:0014.06.
R4 - Ž
25TR RAJ-LET HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.09:36:0010:26:0009.06.
26RK Troja Šelmy
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:37:3010:27:3005.06.
27Spitfire
SK VLTAVA09:39:0010:29:0011.06.
28Něco Pěkného
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:40:3010:30:3005.06.
29TR HODONÍN Seniorky
Vodácký klub, p.s SVoČR09:42:0010:32:0012.06.
30MB Bohouš a jeho parta
KV Viking09:43:3010:33:3011.06.
31RK Troja – Čoromoro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.09:45:0010:35:0005.06.
32TR Omega Tygříci
Vodácký klub, p.s SVoČR09:46:3010:36:3008.06.
R4 - U19M
35YES Gang R4
Raft team Jeseník, z.s.10:45:0011:35:0027.05.
36Youngster YES R4
Raft team Jeseník, z.s.10:46:3011:36:3027.05.
37Jen tak :-) Morava
Klub vodáků Rajhrad10:48:0011:38:0014.06.
R4 - U19Ž
39Pampelišky YES
Raft team Jeseník, z.s.10:51:0011:41:0027.05.
40LET-UŠKY Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:52:3011:42:3026.05.
R4 - U23M
43LET-GUN Letohrad 2
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek10:57:0011:47:0026.05.
44RK Troja Junioři
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.10:58:3011:48:3005.06.
45LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek11:00:0011:50:0026.05.
46AC Rafting Team Bula
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.11:01:3011:51:3009.06.
R4 - U23Ž
49RK Troja Šelmy
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.11:06:0011:56:0005.06.
50TR RAJ-LET HANACE
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.11:07:3011:57:3009.06.
R4 - MM
51Katamarán VET
KV Katamarán PK11:09:0011:59:0012.06.
52Kaplice A veterán
SK Kaplice11:10:3012:00:3009.06.
53Triton DV
RK Triton V111:12:0012:02:0006.06.
54Zatím B veterán
RK Stan11:13:3012:03:3005.06.
55Tragéd
Klub vodních sportů Slavoj Vyšehrad, z.s.11:15:0012:05:0009.06.
56Hájos Racing Team Masters
RK Stan11:16:3012:06:3005.06.
57MB Team
KV Viking11:18:0012:08:0011.06.
58JEŽEK TEAM OLDIES
RSKO Jihlava11:19:3012:09:3005.06.
59TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR11:21:0012:11:0008.06.
R4 - MŽ
61Kočičky Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek11:24:0012:14:0010.06.
R6 - M
62TR ZUBR
Vodácký klub, p.s SVoČR13:30:0014:20:0008.06.
63Jiskra HB
Jiskra Havlíčkův Brod13:31:3014:21:3006.06.
64TR HIKO
Vodácký klub, p.s SVoČR13:33:0014:23:0008.06.
65Bestie Team Troja
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:34:3014:24:3007.06.
66HANACE rafters
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.13:36:0014:26:0009.06.
R6 - Ž
67RK Troja Móro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:39:0014:29:0014.06.
68TR Omega Čóro
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:40:3014:30:3010.06.
69MB Bohouš a jeho parta
KV Viking13:42:0014:32:0011.06.
R6 - U19M
70YES Gang R6
Raft team Jeseník, z.s.13:42:0014:32:0027.05.
71Youngster YES R6
Raft team Jeseník, z.s.13:43:3014:33:3027.05.
R6 - U23M
72RK Troja Junioři
Někteří závodníci nemají uhrazené poplatky.
Vodácký klub Raft klub Troja, z.s.13:45:0014:35:0005.06.
73LET-GUN Letohrad
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný spolek13:46:3014:36:3026.05.
74TR HANACE junior
OUTDOOR CLUB HANACE z.s.13:48:0014:38:0009.06.
R6 - MM
76JEŽEK t.+KAPLICE
RSKO Jihlava13:51:0014:41:0005.06.
77TR MASTERS A
Vodácký klub, p.s SVoČR13:52:3014:42:3008.06.